Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó miatt foghúzás?

Fogszabályzó miatt foghúzás?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm lesz, ami miatt 2 fogamat is ki kell húzni. Fenti 14-es és 24-es fogak. Nem lett volna jobb még hátsóbb fogakat kihúzni? Melyik fog "kell" jobban a szájba?

Volt már más is így, akinek fogszabi miatt húzák a fogát?

Köszi, L/22.


2012. okt. 14. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked hány fogad van összesen?
2012. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem huzatnék inkább ne legyen fogszabályzó! Ráadásul semmi garancia nincs rá, hogy esetleg ne rendeződne valamennyire vissza. De persze ez a Te döntésed.
2012. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nyilván annyi, amennyi egy normális embernek... fogszabályzót fogok kapni, és amiatt kell kihúzni 2 egészséges fogamat, mert nem férne el a többi.

A beutalón ezek a fogak vannak megjelölve, szóval aki ért hozzá nyilván tudja melyik az..

én is tudom melyikek azok, és tudom, hogy hátrébb is vannak még fogaim, amik kevésbé látszanak, szóval ha azt húzná nem látszana a rés ha nevetek... ezért kérdezem hogy járt-e így már más is, illetve miért pont ezteket a fogakat húzzák ki?

2012. okt. 14. 18:57
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

nekem is ez volt az első gondolatom, de annyira szeretnék már végre szép mosolyt, hogy ezt is bevállalom miatta.

Rendezettek lesznek a fogaim, nem lesz rés, lyuk köztük, normális lesz a harapásom, ezáltal ugye nem romlanak olyan könnyen.. (mondjuk eddig se volt velük különösebb bajom) és ez majd önbizalmat ad. hiba adok a külsőmre ha a fogaim kuszák, ez sokmindentől visszatart, ezért határoztam el magam végre...

2012. okt. 14. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

szia. nem tudom, hogy húznak-e hátrébbról, én sajna csak a négyesekről hallottam, hogy ki szokták őket kapni. sok ismerősömnek kellett húzni egyébként. nagyon remélem, hogy húznak hátrébbról is, mert nekem is jók a négyesek, az egyik ötösöm viszont "megdöglött" (gyökérkezelni kellett)

ha megtudsz valamit, megteszed, hogy írsz ?:)

2012. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Utánaolvastam kicsit jobban a témának.

[link]


Szerintem ha a doki úgy határoz, hogy azt a fogadat kell kihúzni, nem véletlen, hiába gyökérkezelte a másikat. Bízz benne, nem véltlen tanult annyit hogy orvos lehessen ;)

2012. okt. 15. 20:46
 7/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is kell húzni, ráadásul 4-et, mert alul fülöl is kell fogszabályzó. Fönt nekem is a két négyest, alul meg egy hatost, és egy ötöst. A hatoson tegnap túl is estem (Halleluja! :D).
2012. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem ma szedték le a fogszabim és nekem is ki kellett húzni 2 fogamat felül. Szerintem nagyon szépen ,,betömődtek" azok a lyukak. Hidd el, érdemes megcsináltatni, mert gyönyörű lesz a fogsorod :)
2012. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, kihúzták a fenti 4eseket, egyszerre vállaltam be a kínzást, de nem volt olyan vészes.. :)

Már 1 hónapja fent van a fogszabályzóm, szépen rendeződnek a fogaim, egyáltalán nincs bajom vele.

Csak javasolni tudom mindenkinek! :)

2012. nov. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!