Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. mennyi időt vesz igénybe...

Kb. mennyi időt vesz igénybe egy fogpótlás megcsináltatása? Onnantól kezdve hogy kihúzták a fogat, hány hét? Nagyjából mi a menete egy ilyen beavatkozásnak?

Figyelt kérdés
Most szeretnék fogorvoshoz menni,tuti ki kell húzni és pótoltatni szeretném és jó lenne ha nem lennék sokáig fog nélkül!
2012. okt. 25. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok én is! :) Szóval a válaszok engem is érdekelnek!
2012. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azon is múlik hogy milyen pótlást szeretnél. Vagy a szomszédos két fogadat lecsiszolják és hidat képeznek (ez az olcsóbb megoldás). Vagy pedig implantátumot tetetsz. Én nekem ez lesz.
2012. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két implantos fogpótlás 4,5 hónap,mert nem lehetett egyszerre csinálni.A fogakat még 1-2 éve húzták ki,úgyhogy az nem mérvadó.A húzás után 2-3 hónappal ajánlatos beületeést végezni,azt mondta a szájsebészem.A hidas pótlást lehet pár héttel húzás után csináltatni.
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Pont most fogok hidas pótlást kapni. Első alkalommal kihúzták a rossz fogat és csiszolták a mellette lévőket, mivel front fogakról van szó kaptam egy ideiglenes műanyag pót fogat, ennek csak esztétika szerepe volt. Majd rá egy hétre megkaptam az ideiglenes fémmel erősített porcelán hidat, ez 6-7 hétig lesz fent (kb ennyi a húzás után a gyógyulás) ezután jöhet a végleges híd.

Úgy tudom ez implantátum esetén kb dupla idő.

2012. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném hogy mennyit fogsz fizetni mindezért?
2012. nov. 1. 14:27
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, kompletten az egész 180 e Győr
2012. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!