Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki milyen fogorvoshoz jár?

Ki milyen fogorvoshoz jár?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, milyen fogorvoshoz jártok? Oda ami a városotokba van "Állami" fogászat vagy esetleg egy magánklinikára? Ha "államira" akkor ott milyenek az orvosok, mennyire csinálják meg jól a fogakat?

2012. okt. 25. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel én rettegek a fogorvosoktól így végre megtaláltam a világ legjobb fogorvosát.

Maszekhoz járok vidékre. Évente egyszer megyek hozzá, amikor hazamegyünk nyaralni Ilyenkor felkeresem.

2012. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
DEOEC FOK
2012. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,mit akarok,néha SZTK,néha magán.Mellesleg a legutóbbi 3 szuvas fogamat el se vállalta az sztk-s doki(2 alsó bölcsesség és egy még szerinte nem tömős fog),úgyhogy mehettem magánhoz.
2012. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Államinál jól megjártam, nagyon el lettek hanyagolva a lukas fogaim, megkapirgálta őket, azt mondta nem elég nagy a luk és nem tömi. Meg volt, amit tömött, de alatta tovább szuvasodott.

Nagyon elkezdett fájni a nemrég tömött fogam, akkor mentem magánhoz. Nagyon meg vagyok vele elégedve, lassan minden fogamat rendbe teszi.

2012. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki szavazott le, s miért?
2012. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en evente 4x alapossan megtisztitattom szajhyg szakembernel es evente 2x fogorvos panorama rontgen ellenorzes.Fogaim rendben most lett kesz az inplantatumom egy fogamat kellett igy helyettesiteni sajnos de nagyon igenyes lett.Nagyon fontos a szajhyg kezeles ez megelozi a fogromlast es a rossz szajszagot.
2012. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :D Fúh implantátum nem lehetett egy olcsó mulatság.
2012. okt. 26. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mióta implantos vagyok(egyből dupláztam!)jobban figyelek az ilyen dolgokra,4 havonta fogkőeltávolítás,panoráma röntgen,összes szuvas fogam betömve.Nekem 240E volt a két implantátumos fog.
2012. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en 1200 eu fizettem ennek 70% fizette a biztositom igy jol jartam Gyerekkoromban elestem es azota lassan elhalt a fogam egyszer egy szelet kenyerbe ottmaradt a metszofogam honapokig ideiglenes potlasom volt a kezeles 6 honapig tartott (40 no) a fogaim mindig is rendben voltak de balesetet nem lehet kivedeni sajnos
2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!