Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Frissen végzett fogorvosnak...

Frissen végzett fogorvosnak van gyakorlata?

Figyelt kérdés
Több magánrendelőben is vannak 1-2 éve végzett fogorvosok, ezért érdekelne.

2012. okt. 28. 08:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Ott a gondom, hogy itt elég sokat kell fizetni és mégis gyakorlatlan orvos kezelhet?

2012. okt. 28. 10:11
 12/24 anonim ***** válasza:
Welcome to the real world.
2012. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Az viszont eleg gaz ha egyedul rendel. Baratnom az edesapja felugyeleze mellett rendel.
2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van az, hogy a fogorvosi után azonnal praktizálhatnak!

Az nem olyan, mint az orvosi, hogy utána mg kell szakosodni.

Már egyetem alatt folyamatosan van gyakorlatuk!!!!

Egy csomó helyen (orvosi egyetemi városokban) a fogorvostanhallgatók olcsóbban csinálnak bizonyos beavatkozásokat felügyelet mellett.

2012. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%
Én pedig mondanám, hogy egy huszonéves suttyó nem nyúlkál a számba. Volt ilyen esetem: betömte fiatal (értsd: gaykorlatlan) fogorvos 3 fogam. Na az a 3 hiányzik, ki kellet húzatnom őket, mert szarrá gyulladtak és romlottak. Azt mondta a fogorvos, hogy ő így ítélte meg, hogy ezt kell csinálnia a fogaimmal amit tett(gyakorlatlan). Kifizettem a sok pénzt, utána meg fizettem a húzásokért is plusz foghíjas vagyok. Ennyit a gyakorlatlan kis csírákról. A csajodnak, meg mondanám, hogy vagy a fater csinálja vagy senki, te esetleg nézheted.
2012. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem olyan tapasztaltak, mint a harminc-negyven éve praktizáló orvosok, de ha senki nem megy kezelésre a fiatal orvoshoz, akkor mégis honnan lesz szerencsétlennek gyakorlata?! Valahol dolgozniuk kell, ha már tanultak érte. Biztos, hogy nem engedik ki őket az egyetemről úgy, hogy még sosem láttak belülről rendelőt.
2012. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én szeretném megvédeni az 1-2 éve végzett fogdokikat.Engem idén kettő is kezelt(egy magán,egy sztk-s)és mind a kettővel nagyon meg voltam elégedve,fájdalommentesen kezeltek és azóta sincs bajom azokkal a fogakkal.Annyi a különbség,hogy a magán "bevállalósabb",pl bölcsességfog tömést is vállalt és szebbek lettek a munkái.
2012. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

az én fogamat meg egy fogorvoshallgató mentette meg, amit elb*szott egy tizenéve praktizáló doki, mert szépen elrohadt a tömése alatt a fog. ugyebár ha fogat tömök mi a f*sznak rendesen kitakarítani, hagyjuk inkább alászuvasodni, hadd kelljen a parasztnak gyökérkezelés.


a másik elcseszett fogammal meg most fogok menni a klinikára, sztem annak is gyökérkezelés lesz a vége.

2012. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

Nincs, de közülük páran 100x lelkiismeretesebbek, mint a kiégett orvosok, így végeredményben jobban is járhatsz velük.


És igenis nagyon sok múlik azon, hogy milyen "háttere" volt az egyetemen alatt, mivel a klinikákon kb. semmit nem tanulnak, de ha nyaranként sikerül elhelyezkedniük olyan orvosok mellett, akik tényleg segítenek nekik és tényleg tanulhatnak önállóan, akkor egy hónap alatt több gyakorlatra tehetnek szert, mint az egyetemen 5 év alatt.


Ha valaki magánklinikán/magánrendelőben dolgozik frissen szerzett diplomával, valószínűleg az áll a dolog mögött, hogy évek óta abban a rendelőben töltötte a nyári gyakorlata idejét, így a a rendelővezető fel tudta mérni, hogy mennyi gyakorlata van és nyugodt szívvel meri alkalmazni.

2012. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

14/19


Köszi, éppen ilyenekre voltam kíváncsi.

2012. okt. 28. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!