Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Frissen végzett fogorvosnak...

Frissen végzett fogorvosnak van gyakorlata?

Figyelt kérdés
Több magánrendelőben is vannak 1-2 éve végzett fogorvosok, ezért érdekelne.

2012. okt. 28. 08:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt számomra.
2012. okt. 28. 14:33
 22/24 anonim ***** válasza:

2 év gyakorlat kell diploma után. Sokan százeres összeget fizetnek havonta, hogy magándokinál csinálhassák meg.

Én sok évig jártam egy idősebb orvoshoz, egyszer el kellett mennie, de nem akartam lemondani az időpontomat, ezért az egyik frissen végzett fogorvos csinálta meg. Hát elmondanám, hogy sokkal jobban és szebben tömött, mind az agyonajnározott fogorvosom, úgyhogy azóta is hozzá járok. Ráadásul a csaj olyan technikákat is használ, amiket az idősebbek általában nem.

Én nem ismerem a fogorvosképzést, de ez a csaj nekem utána csinált egy ínybe csavarozós fogpótlást is fél évre rá és az is tökéletes lett!

2012. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi, én is jártam már fiatal orvosnál és valóban nagyon alapos volt.
2012. okt. 29. 07:17
 24/24 anonim ***** válasza:

én a SOTE forogrvosttományi karára járok gyakornokokhoz csináltatni a fogaimat...

hátrány: nagyon lassú és körülményes dőpontot kérni

előny: a tanár is ellenőrz, tehát 2x es a biztonság és végtelenül aranyosak és lelkiismeretesek (legalábbis aki nekem csinálja az igen)!!!! imádok oda járni!! csak ajánlani tudom

2013. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!