Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Januárban gyökérkezelték a...

Januárban gyökérkezelték a fogamat és mondtam h picikét még fáj a fogam de az orvos azt mondta h semmi baja és betömte. Azóta mindig fájdogált néha de mostanában egyre sűrűbben. Ha betömték attól még javítható?

Figyelt kérdés

Nem fáj ráharapásra, se kocogtatásra.

Én arra gondolok, hogy a fogam egyik felében benne maradt egy kis ideg.

Röngtent is csinált róla.



2012. nov. 15. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 15. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt és kiderült röntgen alapján, hogy túltömték korábban a gyökereket és a túlérő gyökértömés nyomta az alatta lévő ideget. Nekem szájsebészeti műtéttel oldották meg, le kellett fúrni a túltömött gyökérvégeket. Én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz, aki komolyan hajlandó veled foglalkozni, nem csak legyint, hogy áá semmi baja.
2012. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diarmand ***** válasza:

SOHA DE SOHA ne engedjük letömni a gyökérkezelt fogat ha az még fáj. Ha az kell, üsd meg a dokit de ne tömje le!

Még gyulladásban van a gyökér(csúcs) és ha letömi, akkor idővel rosszabbodhat a fog állapota.

2012. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most ha visszamegyek mi lesz? :o
2012. nov. 17. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is csinál egy röntgent. A röntgen alapján dönti el, mit csinál. Vszeg kiszedi a régi gyökértömést és újra kitisztítja a gyökereket, aztán gyógyszert tesz vele.
2012. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem merek visszamenni,mert utoljára míg be nem tömte sírva jöttem ki mert érzéstelenítő nélkül típte ki a maradék idegeket.. :c Mostani is fájni fog? :/
2012. nov. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!