Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót akarok, de...

Fogszabályzót akarok, de mégis mennyi?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és eléggé idegesítenek a fogaim. A szemfogaim közül az egyik egy kicsit hogy is mondjam.. ki van fordulva, a másik csak egy ici picit.


Sajnos míg "fiatalabb" voltam nem akartam, mert féltem, (most viszont rettegek:) ) de most rájöttem, hogy szép fogakat szeretnék.


Csak felülre szeretném.


Mennyibe kerülne körülbelül ?


És Jász-Nagykun-Szolnok megyében hol ajánlnátok és kit ?


Köszönöm



2012. nov. 21. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 400ezer forint körülbelül. Egy képet tudsz a fogaidról felrakni?
2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb változat megvan 200-250-ből is két ívre,mert legtöbbször úgy szokták alkalmazni,mégha az alsón nem is látszik akkora eltérés.A 400-as már valami fehér vagy átlátszó puccosabb változat lehet.Csak bp-i helyet tudnék mondani,a gugli jó barátunk.
2012. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
mennyi?! nem tudom ti hova jártatok, de nekem most fogják feltenni 53.000 ft-ért, felső fogsorra állandót, alsóra kivehetőt.
2012. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván OEP támogatott fogszabit kapsz,felnőtteknek magánrendelésen többszázezres móka.
2012. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!