Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Külföldön fogszabályozás?...

Külföldön fogszabályozás? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Érdeklődnék,hogy volt-e vki hasonló helyzetben.


Külföldre fogok utazni januárban,de nekem decemberben felteszik a fogszabályzót itthon, Mo-on.

Vajon mennyibe kerülne ott havonta a kezelés (a fogszabályzón való húzás, állítások, hasonló "apróságok")? Horribilis áron működne? USA-ba mennék...


Köszönöm a segítő válaszokat!

26/L



2012. nov. 25. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

És az itteni orvos mit szól,hogy a felrakás után csak úgy "lelépsz" a fogszabályzóval?Ez nekem kissé furcsa.

Amcsiba biztos nem úszod meg az állítgatást havi 8-10 ezer Ft-nak megfelelő dollárból.

2012. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ghermann válasza:

Szerintem nagy rizikót vállalsz. Ez így nem működik. A fogszabályozás egyrészt nem egységes szakma. Egyáltalán nem biztos, hogy a kinti kolléga egyet fog érteni azzal a tervvel amit az itteni kigondolt és ez nem feltétlenül azért van mert fejlettségi különbségek lennének. Szerintem két lehetőség van:

- kint kezded el a kezelést. Így is úgyis a költségek nagy része kint fog jelentkezni. Az tévhit, hogy a készülék ami sokba kerül. Kint a kezelések díja 4-6 ezer dollár körül mozognak persze vannak exrém különbségek is, mondjuk Manhattan-ben, de nem kell ilyen durva rendelőt keresni

- a másikhoz az kell, hogy a kezelőorvosod előre egyeztessen egy kinti kollégával. Te megmondod hova mész, vagy te a kinti ismerőseid segítségével, vagy ő kerestek egy kinti kollégát, aki dolgozik azzal a rendszerrel, ami a szádba kerülne. Ez működik, de energiát kell belefektetni.

Ha az új készülékeddel csak úgy kimész a legrosszabb eset az, hogy senki nem akar a szádba nyúlni és le akarják majd venni a készüléket.

Üdv! Hermann Gábor

2012. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt számomra a 2. válasz! Először is, nem vagyok olyan,aki csak úgy "lelép",de nem fogok magyarázkodni, kedves első.

Azzal sajnos nem is számoltam,h kint esetleg nem nyúlnának hozzá a másik orvos által feltett készülékhez. :( Én csak az árral foglalkoztam,de rájöttem most,h itt több dolog is áll a háttérben...Köszönöm tényleg ezt a felvilágosítást!!

Úgy hiszem várnom kell majd a felrakatással, míg haza nem jövök...

2012. nov. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!