Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt akinek egészséges fogát...

Volt akinek egészséges fogát csiszolták le, és utána nem kellett gyökérkezeleni?

Figyelt kérdés

4 egészséges fogamat fogják lecsiszolni,nagyon félek.

Volt olyan akinek ugyanígy lecsiszolták az egészséges fogát,és elötte nem volt gyökérkezelve?Utána kelett gyökérkezelni?


2012. nov. 27. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 ilyen fogam 2,5 éve. Nincs vele gondom egyenlőre.
2012. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Lecsiszolták,koronát tettek rá,és nem kellett gyökérkezelni?

Most kicsit megnyugodtam.

2012. nov. 27. 18:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, egy 3 tagú hidam van és annak a része. Én is megijedtem először, aztán úgy voltam vele, hogy ha fáj, akkor koronán keresztül is kitudják gyökérkezelni.
2012. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A csiszolás fájt?Kb mennyi ideig tartott?
2012. nov. 27. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem fájt, mert kaptam érzéstelenítőt. Én attól féltem, hogy a lecsiszolás után, míg elkészül az új fog, akkor lesz majd érzékeny, hisz levan csiszolva, de nem nem volt vészes. Persze hidegre, melegre érzékenyebb volt de említésre sem méltó.
2012. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj hát remélem nekem se lesz semmi gubbanc,eddig úgy volt holnap megyek,de inkább péntek lesz belőle,mert nagyon félek,de tudom jobb lenne elöbb túl lenni rajta.

de annyira félek,hogy csak na.

És időbe mennyi volt míg lecsiszolta?

Amikor rakta fel az nem fájt?

2012. nov. 27. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább holnap intézd el :) Felesleges várnod. Tényleg nem fájt és amúgy én is nagyon parázós vagyok!. A csiszolás is megvolt hamar. Mint kb 1 tömés. Nem fájt az sem amikor rakta fel.
2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy nagyon köszönöm a segítséget!

A para szó ide kevés,én rettegek,pedig türelmes,aranyos nagyon a dokim,csak hát én vagyok hülye.

Pedig anyukámmal együtt járunk,ő is fogat csináltat.

Majd írok ha túl vagyok rajta.

2012. nov. 27. 20:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Okés :) Sok sikert és nyugi, nem lesz gond :)
2012. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek 9-re majd drukkolj nekem,ha végeztem akkor írok mindenképp,csak minden rendben legyen,nagyon félek.
2012. nov. 29. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!