Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet még tenni a foggal,...

Mit lehet még tenni a foggal, ha el van halva?

Figyelt kérdés
azt mondta a doktornő, hogy olyan, mintha el lenne halva, ezért tett bele gyógytömést hátha segít.
2012. dec. 3. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha el van halva,akkor a gyógytömés szart sem ér,gyökérkezelni kell fogat,különben ki kell húzni.Egyébként röntgen készült róla?Azon látszik,ha gyulladásban van a fog.
2012. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem készült röntgen és a gyökérkezelés segíthet?
2012. dec. 3. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ha gyökérkezeli lehet nem kell kihúzni! De ehhez tényleg kell röntgen! Én gyökérkezelés után kaptam gyógyszeres gyógytömést.
2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a gyökérkezelés fáj?
2012. dec. 3. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt! Bár az sem mindegy milyen doki csinálja, hallottam már hogy van akinek fájt.
2012. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, egyébként magándoki és nincs velem bajom.
2012. dec. 3. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam ilyen helyzetben,volt egy panoráma röntgen,azon rögtön látszott a gyulladás és doki el is kezdte a gyökérkezelést,három hét múlva lehetett állandóval betömni,közben kétszer kelett átöblíteni.
2012. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az jó ha magándokihoz mész! Sok sikert! :)
2012. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. dec. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!