Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cegléd, cedent. Fogszabályzás...

Cegléd, cedent. Fogszabályzás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnén megtudni kihez érdemes mennem,ki kihez járt és mennyire volt megelégedve a munkával és a végeredményel?

2012. dec. 3. 16:26
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Egyáltalán nem ajánlom először ott próbálkoztam, de mindenre több hónapot kell várni ami még érthető is lenne, de az orvos is nemtörődöm volt, és a közvetlen környezetemben volt olyan akinek ő csinálta a fogszabályzót és nem volt neki hajlandó húzni rajta mert kiesett a gyűrűje nem találta és így 4 hónapig nem csinált semmit a fogszabályzójával, ezen kívül másik ismerősömnek fél éve ígérgeti, hogy majd a következő alkalommal leveszi... szóval semmiképpen nem ajánlanám

2013. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem AJÁNLOM SENKINEK a szerdai fogszabályzást, tényleg hallgassatok rám én már csak tudom!!! Nem tudom pénteken van -e más, régen úgy volt, hogy pénteken is van, inkább ott próbálkozzatok, de csak ha a Cedent az egyetlen megoldás.
2013. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már lassan egy éve jarok fogszabályzásra a Cedentbe szerdanként nekem nincs vele bajom nekem aki csinalja nénike az csinalt nekem 10évesen az éjszakait szoval mondhatni ismer nekem is varni kelet 2honapot hogy elkezdjenek valamit csinalni de nincs bajom.

16/F

2017. jan. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!