Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy dolgoztátok fel életetek...

Hogy dolgoztátok fel életetek első foghúzását? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Hétfőn

ki kell húzni 2 fogamat, tegnap tudtam meg, azóta csak bőgök. A

foghúzástól nem is nagyon félek, de a fogatlanság érzésétől nagyon. :(

Ti hogy éltétek meg ezt a dolgot, ti is nehezen viseltétek?


2012. dec. 8. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

22 eves voltam.


Nehezen viseltem, mert sok penzbe kerult.

2012. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik 2 fogadat húzzák ki? Nekem az eddigi egyetlen foghúzásom 1 bölcsességfog volt, 25 évesen, kaptam 1 érzéstelenítőből 3 helyre köré, aztán a dokim kb 10 másodperc alatt kihúzta. Annyit hallottam, hogy reccs. Nem éreztem semmit, pár napig még furcsa volt a hiánya, aztán ennyi.

Ha elől húzzák neked akkor érdemes valami pótlást csinálni, mégiscsak a mosolyod múlik rajta.

2012. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az egyik a bal alsó 6-os, a másik a jobb felső 5-ös. :((

A bölcsességfog nem érdekelne, az más...


Mindenképp pótolva lesz, de gyűjtenem kell rá, és a doki szerint is jobb, ha gyógyul.

De hiába lesz pótolva, attól még nem lesz ott fogam.

2012. dec. 8. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen húztak 1-et, már nagyon le volt törve! Engem nem viselt meg, inkább megkönnyebbültem! Nem zavar a hiány, de januárban fogom pótoltatni! Az szerencse nálad, hogy hátul van így nem fog látszani, az enyém sem látszik.

Egy rossz fog sok kellemetlenséget tud okozni, ha nem lehet megmenteni jobb kint! :)

2012. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 masni1 ***** válasza:
Én 6 voltam. Bőgtem utána. De nem vert földhöz. Az még tejfog volt, de az mindegy, egyformán szar.
2012. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35 voltam.
2012. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hány éves vagy?
2012. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!