Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelték multkor a...

Gyökérkezelték multkor a hátsó fogam, de már ujra kezd fájni nagyon, lehet a kifurt fogba valamit tenni hogy csillapitsa a fájást?

Figyelt kérdés
ha lehet, mit?
2012. dec. 12. 23:20
 1/6 mustafa33 ***** válasza:
szegfűszeget kissé megrágva.
2012. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az épp nincs :(
2012. dec. 12. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor gyökérkezelték ki? Mert utána fájhat még 1-2 napig. Ideiglenes tömés van benne? Nem szívtad meg? Ha nagyon fáj és be is lett tömve akkor menj vissza. Ha ideiglenes tömés van benne akkor kitakarítja, ha végleges akkor baj van, de lehet a másik fogad is.
2012. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mikor gyökérkezelte utána nem is fájt vagy 4 napig. most kezdett el fájni 4 napja. nincs betömve csak kiszette az idegszálat, kifurta, bekente valamivel, és ennyi.
2012. dec. 13. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet még most nem ártana visszamenned vele. Lehet a mellette lévő van begyulladva és arról fáj. Max szerintem csinál egy röntgent és megnézi. Úgy érzed, minta be lenne gyulladva? Mármint a fájdalom is olyan? Vagy mellette az ínyed? Algoflex fortét szedtem mikor fájt a fogam, vagy valamim. Ezt tudom javasolni csak sajnos :(
2012. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajna mai napra be is dagadt az arcom :(

keddre van idő pontom. Addig szenvedhetek.

2012. dec. 13. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!