Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályozás árak,...

Felnőtt fogszabályozás árak, tapasztalatok, tanácsok? (Pécs? )

Figyelt kérdés

Ki mennyiből úszta meg a felnőttkori fogszabályozást?

20 éves vagyok, most nőtt be a fejem lágya,és szeretném rendbe hozatni a fogsoromat (csak a felsővel van "gond").

Olyan 2-3ezer ft megtakarításom van jelenleg, de egyetem mellett heti 50-60 órát dolgozom,így ki tudom fizetni a tandíjat,és maradna is valamennyi a fogszabis kezelésekre pluszban.


Pécsen esetleg valakinek tapasztalata?


2012. dec. 16. 21:54
 1/7 anonim válasza:

Szia! Nem tudom ez segítség lesz-e, de egyik barátnőmet kísértem el a debreceni klinikára, 32éves,a Fogorvostudományi karra kellett mennünk, Neki 200ezer csak a felső fogszabályozója. :/ Unokatesómnak is volt, neki is akörül volt, mondjuk az már pár éve.

Iszonyú pénzeket kérnek el ezekért...

2012. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elnézést azt félreírtam a leírásban, természetesen nem 2-3 ezer ft megtakarításom van,hanem 200-300ezret akartam írni..

Valaki kihozta ennyiből az egész procedúrát?

2012. dec. 18. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Bp-en kuponos kedvezménnyel volt kicsit több 200-nál az alsó-felső,de még fizetni kell a 8000-res aktiválást és majd a levételt+retenciós ívet,úgyhogy az enyém se jön ki 300-ból.Az egy ívre 200-at sokallom,hacsak nem valami hiperszuper csicsás készülékről van szó.A google-ban ezt találtam,ahol vannak konkrét árak:

[link]

2012. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. az egyik rendelőben voltam már konzultáción 160ezer egy ív, de zafír, teljesen átlátszó az egész,tényleg nem feltűnő. 5000ft egy aktiválás. ez jó árnak számít? (csak az egyik fogsoromra kéne a fogszabi)
2012. dec. 19. 18:16
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem jó ár érte, pláne ha még átlátszó is :)

Megkérdezhetem, hogy Pécsen melyik rendelőben voltál?

A konzultáció ingyenes? Köszönöm

2012. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is kíváncsi lennék, hogy ez hol volt Pécsen :)

Én 21 éves vagyok, és most gondolkodok erősen a fogszabályzáson :/ nekem is csak a felsőre kéne.

2013. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Edwarde válasza:
Szia, látom régi a beszélgetés de ha látod a kis irományom, akkor megtudod mondani kinél voltál hogy csak 160 ezer/ív volt a fogszabályozás?
2014. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!