Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon sikerülhet ez a "házi...

Vajon sikerülhet ez a "házi fogszabályozás"?

Figyelt kérdés
Elöl kiáll egy fogam, és eldöntöttem, hogy mostantól minden nap néhány óráig befelé nyomom egy kicsit, nem annyira nagy erővel..hogyha sokáig csinálom akkor egy picit beljebb mehet szerintetek?
2012. dec. 19. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyne, ha rendszeresen nyomogatod egy kicsit. Az öcsémnek túl későn esett ki a két alsó metszőfoga, és befelé dőlt az új. A fogorvos azt mondta neki, hogy sokat nyomogassa a nyelvével - és szépen helyre is állt.


Másnál is hallottam, hogy ezt a befelé nyomogatást javasolják, kis problémát lehet vele javítani.


De azért csak óvatosan, nehogy kilazuljon :)

2012. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, először féltem hogy hülye válaszok fognak jönni, de akkor ezek szerint tényleg lehetséges.. köszönöm!!
2012. dec. 19. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme.
2012. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!