Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szent István kórház, szájsebés...

Szent István kórház, szájsebészet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnapra van beutalóm a Budapesti Szent Istvánba, a szájsebészetre, radix eltávolítására. A fogorvos nem vállalta a kihúzást, készített egy röntgent, és írta a beutalót... Mi fog velem, holnap ott történni? Illetve milyen ott az orvos csapat? drasztikusak? Akinek van róla infója kérem ossza meg, akár pozitív, akár negatív. Nagyon köszönöm előre is és normális válaszokat várok :-)


2013. jan. 3. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam ott pár éve talán 3.. hát az első benyomás az nagyon nagyon negatív volt, egy félreeső épületben van a szájsebészet, bent rozoga székek, kopott falfesték, omladozó vakolat, a wc-ről ne is beszéljünk.. aztán behívott a doktornő, elsőre nagyon nem volt szimpi sűrű fekete haja volt, olyasmi mint somának és az arca se volt valami biztató.. mindegy, beadta az érzéstelenítőt, aztán visszahívtak de elég sok idő múlva.. én anyukámmal mentem mert nagyon félek, és anya mindig bejön velem a rendelőbe mert úgy jobb. itt is jött volna velem, ám amikor én beértem akkor indulatosan beb*szta mögöttem az ajtót hogy anyuka kint marad... gondolhatod mint akire jeges vizet öntöttek... nekem húzni kellett a fogamat, de itt már majdnem sírtam úgy féltem, beültem a székbe elkezdte csinálni, de már előtte éreztem hogy nem jó az injekció nem zsibbadtam le rendesen.. szóltam hogy fáj adott még egy szurit, de kedves volt közben, aztán mikor az hatott akkor folytatta akkor már nem éreztem semmit pedig egy erősen gyulladt fogról volt szó, úgyhogy szépen kiszedte nekem, kitisztította a helyét is és közben folyamatosan beszélt hozzám próbálta elterelni a figyelmem, innentől már csendben voltam mert nem fájt. aztán egy hét múlva kellett visszamennem varratszedésre, akkor is nagyon kedves volt és gyors, azóta tömte is a fogamat, azt is profin csinálja. sajnos, ha jól tudom ő már nincs ott, a többi dokiról sajnos nem tudok véleményt mondani, ezt a doktornőt nagyon dicsérték, mindig hozzá vártak többen nem a többiekhez..
2013. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
hát, sztem én holnap ott halok meg :-))), nincs begyulladva, de nagyon rossz mindkét fog... azért lehet elbúcsúzok a szeretteimtől :-D
2013. jan. 3. 15:17
 3/28 anonim ***** válasza:
Ja azt kifelejtettem, hogy attól hogy az Istvánba szól a beutalód, lehet hogy a Lászlóba fognak hívni mert ott van egymás mellett a két kórház és egyesült is, asszem talán attól függ hogy hányadik kerületben élsz- de nem biztos. A Lászlóban is voltam ott nagyon ügyes, gyors kedves Doktornő volt.
2013. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A 9. kerületben lakom, és a Szent Istvánt, mondta nekem a fogorvos, valami L épület.
2013. jan. 3. 15:21
 5/28 anonim ***** válasza:
Igen, az L épületben van, de könnyű eltévedni mindkét kórházban. Nekem először a Lászlót mondták utána meg át kellett mennem az Istvánba, szerintem ezt ott döntik el hogy éppen hányan vannak Megértem hogy félsz, én is nagyon rettegtem, de ne görcsölj rá előre akkor csak rosszabb :S van valaki aki elkisérjen?
2013. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nincs! Mert a bnőm dolgozik... bátornak érzem magam... de nem ennyire :-D még, jó, hogy csak metróval kell menni a Nagyvárad térig, de hogy onnan hogy+hova az majd elvállik :-D de nem igyekszem oda, elhiheted? :-D azt se bánám, ha sose mennék :-D
2013. jan. 3. 15:26
 7/28 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy jó. Rendesek a dokik. Egyébként a kórházakban a szájsebészeten a legjobbak vannak. Én is holnap megyek húzatni, úgyhogy én is nagyon félek. Majd beveszek valami nyugtatót, mert muszály túlleni rajta.
2013. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát jónak nem hinném, hogy jó lesz :-D de, az, hogy rendesek-e lesznek a dokik, főként az akihez kerülök, nem tudom... csak remélni tudok max... de nagyon ideges vagyok... :-S
2013. jan. 3. 16:24
 9/28 A kérdező kommentje:
szétver az ideg!!! Írjon már valaki, valamit.... :-S, valakinek csináltak már ilyent?
2013. jan. 3. 18:20
 10/28 anonim ***** válasza:
Sajnos megint csak én írok neked, a sorstárs! Nagyon félek én is, már jól fel is ment a vérnyomásom. Te hogy fogod átvészelni mit tervezel? Veszel be éjjelre valamit?
2013. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!