Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szent István kórház, szájsebés...

Szent István kórház, szájsebészet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnapra van beutalóm a Budapesti Szent Istvánba, a szájsebészetre, radix eltávolítására. A fogorvos nem vállalta a kihúzást, készített egy röntgent, és írta a beutalót... Mi fog velem, holnap ott történni? Illetve milyen ott az orvos csapat? drasztikusak? Akinek van róla infója kérem ossza meg, akár pozitív, akár negatív. Nagyon köszönöm előre is és normális válaszokat várok :-)


2013. jan. 3. 14:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
áhhh, istenem, eljött a reggel... bár ne jött volna el sosem... most érzem igazán mennyire be vagyok s*arva... ennyire ökör nem lehetek :-D minek mentem el a fogorvoshoz?... na mindegy, megpróbálom... ha délutánig nem írok akkor rohadt nagy gáz van... inri :-D
2013. jan. 4. 05:39
 22/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem szörnyű éjszakám volt. Teljesen egyetértek veled. Bennem is megfordult, hogy minek jelentkeztem be, de a rossz fog az sok mindent tud okozni. Abban reménykedem, hogy az vígasztal téged, hogy én is ugyanígy vagyok. Lehet estére azt mondjuk, hogy nem érte meg így parázni.
2013. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nincs begyulladva, akkor nem fáj a húzás! Ezt több ismerősömtől hallottam már.
2013. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Meglehetősen labilis idegi állapotban érkeztem a kórházba, amint megláttam a lerobbant épületet, az omladozó vakolatot, és mire kétszer körbejártam azt a monstrumot mire odataláltam a tetves L épületbe, csak fokozódott... Nem volt senki, egy kedves nővér jött ki aki elkérte a papíromat, az orvos meg egy idős fószer, alacsony, szeműveges, mint kiderült 44 éve praktizál, és a nővér szerint nagyon jó orvos... végül is igaza volt még az érzéstelenítőt sem éreztem mikor beadta, vésővel állt neki, a világon semmit nem éreztem, a másik fogamat Kedd reggel szedi ki, de már nem parázok, és igen felesleges volt parázni, ha csak tehetem a jövőben hozzá fogok járni, mert ennyire jó élménnyel soha nem jöttem el fogorvostól :-)... a végén varrta is, majd Kedden kiszedi a varratot is. Ennyi, kösz mindenkinek és a doktor úrnak is a Szent Istvánból, kívánom, hogy még 100 évig praktizáljon :-))))
2013. jan. 4. 12:10
 25/28 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, hogy te már túl vagy rajta! Én még csak most fogok menni 2-re. Majd megírom mi volt.
2013. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
oké, kíváncsian várom, szerintem neked sem kell aggódnod, ha jó a doki, én kifogtam hála az égnek :-)
2013. jan. 4. 13:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nem húzták ki a fogamat. Állítólag nem indokolt. Kopogtatta, de úgy nem fájt. Ha rágok vele, akkor fáj. Azt mondja gyökérkezelni kell. Ezért idegeskedtem ennyit.
2013. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
pfff, nem akarlak elkeseríteni de a gyökérkezelés is fájdalmas, ha sz@rul csinálják, sőt még rosszabb...Én meg Kedden megyek egy mészárszék2-re :-D de most már legalább tudom, hova és kihez?! Meg azt is tudom, hogy nem lesz gáz :-)))
2013. jan. 6. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!