Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog kiszedése....

Bölcsesség fog kiszedése. Milyen? Félek!

Figyelt kérdés

Nem volt soha semmi baja a fogamnak, most nő a bölcsesség fogam, felső és mindkét oldalon, és röntgen után azt mondták, hogy ki kell szedni, mert nyomni fogja a fogaimat.

Szájsebészet. És most nagyon félek. Mit tudtok tanácsolni? Gondolom fájni fog. De mennyire?


2013. jan. 4. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy hány éves vagy és a gyökerek mennyire vannak beágyazódva. Nekem már egy sincs, de szeretnélek megvigasztalni, hogy a szem fog kihúzása fáj állítólag a legjobban.
2013. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ma voltam délelőtt és kellemesen csalódtam. Csak 10 perc volt az egész pedig íny alatt volt a fog, így azt is el kellett távolítani. Kellemetlen dolog de mivel nem éreztem semmit próbáltam nem elképzelni épp hogy nézhetek ki. A fúró hangja idegesítő csak. Utána egy gézre kellett harapni és 1 órán át ott kellett tartani. Az arcom 4 órán keresztül zsibbadt, most már szerencsére nem.

Még 2 húzás hátra van de én sokkal de sokkal rosszabbra számítottam.

2013. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj de jó :D köszi szépen az utolsó váalszt, meg persze a többit is :D pont egy ilyenre volt szükségem, h megnyugodjak :D
2013. jan. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!