Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elvégzik egyszerre a két tömést?

Elvégzik egyszerre a két tömést?

Figyelt kérdés

Be szeretném tömetni a fogaimat és az a gond, hogy az egyik amit mindenképp szeretnék, elől van, az alsó fogsoromnál, a másik pedig fölötte a felsőben. Vagyis két ellentétes oldalt megcsinálnak egyszerre?

Mert olvastam olyat is hogy ellentétes oldalt nem érzéstelenítenek egyszerre(tehát pl bal és jobb oldalon, egy alkalommal nem tömnek mindkét helyen)

Jó volna ha meg lehetne csinálni mindkettőt egy székben ülés alatt..


2013. jan. 4. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, tényleg így lenne a legjobb. Hívogasd fel a fogászokat és kérdezd meg tőlük, melyik vállalja be.
2013. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kaptam időpontot, jövő héten megyek. De ezt buta mód elfelejtettem megkérdezni, amikor az időpontot kaptam..

Ezért gondoltam, hátha tudja itt valaki, hogy működik ez.

Legfeljebb megkérdezem, csak félek, hülyének néz majd a doktor és azt mondja, hogy nem lehet így. :/

Pedig jobb lenne ezen túlesni és időpontot sem egyszerű szerezni, hogy mindenkinek jó legyen(doktornak is, nekem is) és hát a szomszéd városban rendel, így költséges is járkálni.

Na meg félek is mint állat. :)

2013. jan. 4. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a körzeti fogdoki kihúzott egyszerre egy jobb felső és bal alsó fogamat, jobb volt túllenni egyszerre a dolgon.
2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele! Ha már rászánom magam nagy nehezen, akkor jobb lenne egyszerre.

Csak itt az oldalon olvasgattam a minap, hogy ellentétes oldalt nem érzéstelenítenek, nehogy ne tudjon utána nyelni az ember, vagy valami ilyesmi.

2013. jan. 4. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik két fogad lyukas?
2013. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A felső oldalsó metsző és alatta a középső metsző
2013. jan. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!