Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt, akinek alul egyszerre...

Volt, akinek alul egyszerre több fogat kezeltek és az arc két oldalára is kapott érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
Pl. Lent a bal és a jobb oldalon is van egy-egy lyukas fog és, ha nem akar az ember visszamenni még egyszer. Azt olvasom, valamiért nem adnak érzéstelenítőt egyszerre mindkét oldalra, kíváncsi vagyok, megoldható-e.
2012. szept. 13. 13:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Általában nem szokták 2 oldalt, max olyat, hogy egymás melletti fogakat 1 helyre szúrt injekcióval.
2012. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem tudod, miért? Mármint nem lehet két oldalt szúrni, mert veszélyes lehet a páciensre nézve?
2012. szept. 13. 13:20
 3/11 anonim válasza:
Nekem múlthéten húztak jobb oldalon felül és van még 1 fogam jobb oldalon alul és egyszerre akarta mindkettőt kihúzni.Csak hát én nem bírtam:( Nekem azt mondta a doki,hogy lehet ilyet,pedig én plusszba terhes is vagyok.
2012. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az alsó és a felső kétoldalt mehet egyszerre, viszont valamiért a lenti két oldalt nem akrják elérzésteleníteni, ezt olvasom a neten. Reménykedtem, hátha van hasonló tapasztalat. Na mindegy, majd kiderül jövőhéten, mert szeretném mindkét oldalt megcsináltatni a fogam.
2012. szept. 13. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alulra azért nem ad két oldalra 2 injekciót, mert elzsibbad a garatod és félrenyelhetsz, megfulladhatsz. Legdurvább esetben a nyelved is zsibbadhat, ami hátra tud esni és az is fulladás.
2012. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondta, alulra nem érzéstelenítenek, mert ott az egész állkapcsod elzsibbad, vagyis az az oldal ahova kapod. Ha mind két oldalra kapsz 3-4 óráig úgy ellenél zsibbadva, hogy még inni se tudnál, e mellett szétrágod a szádat, folyna ki a nyálad. Felülre megoldható mert ott csak egy adott fogmellé kapsz szurit és csak az zsibbad el!
2012. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hármas vagyok.Bocsi elírtam,mert bal oldalon felül húzta és jobb oldalon akarta még alul,mert ellentétesen lehet azt mondta a doki
2012. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem a fogamat húzták, alul jobb és bal oldalt,4-és 3mas (ha jelent neked valamit) és adtak mindkettőbe injekciót...
2012. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ!
2012. szept. 14. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelent, kihúzták a szemfogadat meg a kisőrlődet. Hát látod, van ahol van kivétel, ha jelent neked valamit...
2012. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!