Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az iskolafogorvoshoz kell...

Me Gusta vagyok kérdése:

Az iskolafogorvoshoz kell menni, ha tömetni akarok, vagy a rendes orvosomhoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A rendes körzeti fogorvoshoz, akkor az amalgám ingyenes, a fehér tömésért ott is fizetni kell, amennyiben nem legelöl van.


De elmehetsz bárkihez, de akkor fizetős mindenképpen.

2013. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha iskolás vagy, akkor az iskola fogorvos az illetékes.
2013. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha iskolás vagy, akkor az iskola fogorvos az illetékes."


Hát nem tudom... a lányomék iskolafogásza egy szadista vadállat, ezért mindig viszi a dokinktól a papírt, hogy a kezelése alatt áll, meg tőlem, hogy nem járulok hozzá a kezeléséhez.


A félévenkénti szűrésekre, esetleges tömésre, barázdazárásokra a lakóhelyünk szerinti körzeti fogorvoshoz hordom. Nem azért, mert így ingyenes, amikor máshol laktunk, akkor is hozzá jártunk.


Soha nem küldött el minket, egy rossz szót sem szólt, csak elkérték a TAJ kártyát, és a szűrésért, barázdazárásért egyszer sem kellett fizetni.


Egy tömött foga van, azért fizettünk, mert őrlő fogba fehér tömést kértünk. Az amalgám ingyen lett volna.


Első hsz. voltam...

2013. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak mert a rendes fogorvosom egy utálatos megcsinálta má egyszer a fogam betömte és rá egy hétre letört
2013. jan. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!