Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a sulival megyünk fogászatr...

Ha a sulival megyünk fogászatra, ott mondhatom azt, hogy ne csináljanak a fogaimmal semmit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg ha nem jó a doki, mondd is! Nekem egyszerre indokolatlanul 4 fogamat tömték be, még most is szenvedek vele...
2013. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt bárhol mondhatod ezt, az orvos nem köteles ellátni, ha te lemondasz róla.

Másrészt a legtöbb sulis fogászaton csak vizsgálat van, hiszen 30+ gyerekre egy nap is kevés lenne, ha mindenkit kezelnének.

2013. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod, de a vizsgálat azért nem árt, hátha találnak valamit időben.

Én mindig megmondtam a körzeti fogorvosnak, hogy van magánorvosom úgyhogy köszönöm de ne nyúljanak a fogaimhoz.

2013. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Mondhatod! Nekem 6 darabra esett szét a szétfúrt fogam. Éljen! :(
2013. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A gyerekfogászat (iskolai) elfogadja a szülői igazolást. Kérj egyet, hogy magán orvoshoz jártok.

Az én lányom most ment gimibe, mivel nem ismerjük ezt a fogdokit én inkább orvosi igazolást kértem (amúgy is most voltunk a sajátunknál).

Egyébként régen igenis nekiállt megcsinálni a sulidoki, akinek nem volt legalább szülői igazolása.

2013. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mondhatod. Amikor nekem csak 1 lyukat találtak azt betömték, nem emlékszem, hogy bármit kérdeztek volna, de akkor még 14 alatt lehettem.


Kb. 11. osztályban a hülyep*** új fogorvos minden gyereknél minimum 3 lyukat "talált", engem is 4 lyukkal visszarendelt pár nap múlva. Nem mentem el, azóta 10 év telt el, költözés miatt 6 különböző fogorvoshoz jártam, de egyik se látta a lyukakat. Az a csaj rajtunk akart gyakorolni, unatkozott, kevés volt a teljesítmény...

2013. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 20. 19:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy ezt szeretnéd?
2013. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Van egy rossz fogam, de nincsen vele semmi bajom évek óta és nem szeretném, hogy piszkálják. Mindig is tartottam a fogorvosoktól:)
2013. jan. 20. 22:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú. Hát én rendszeresen elbőgtem magam a dokinak és addig nem voltam hajlandó beülni a székbe, amíg meg nem ígérte, hogy nem csinál semmit. :D Anyu sosem írt nekem igazolást...
2013. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!