Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a sulival megyünk fogászatr...

Ha a sulival megyünk fogászatra, ott mondhatom azt, hogy ne csináljanak a fogaimmal semmit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Később még bajod lesz azzal a rossz fogaddal és esetleg 10x annyi szenvedés árán lesz kikezelve, mint most...
2013. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja,egy gyökérkezelés sokkal szarabb lesz,mint egy sima furkálás-tömködés.Nekem anno tömtek egy fogat sulifogászaton,sokáig nem volt vele baj utána.
2013. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

6. vagyok, ha tényleg lyukas akkor azt csináltasd meg, vagy ha nem biztos, hogy lyukas, nézesd meg másik fogorvossal. Én örülök neki, hogy megnézettem, nekem panaszmentes, teljesen jó fogakat akart megfúrni.

Ha nőni fog a lyuk többet kell fúrni, jobban fog fájni és kevésbé hozható helyre.

2013. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen csináltasd meg. Még ha nem is a suli fogorvossal, hanem ahova jársz a saját dokiddal. Vagy olyan nincs? Nagyon tud fájni a fog! Ne várd meg!
2013. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretem azt sem ha közben még 5-6-an bámulnak ahogy ott turkálnak a számban. Köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 21. 20:13
 16/17 anonim válasza:
Simán mondhatod. Mi tavaly voltunk, azt mondta van két lyukas fogam, nem mentem vissza és mikor legközelebb mentünk már ő sem látta a lyukakat....
2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az volt a gond az iskolafogásszal, hogy csínján bánt az érzéstelenítővel, és imádta kihúzni a tejfogakat. Szerintem ezzel elintézte, hogy az egész osztály megutálta az összes fogorvost. Viszont csinált egy kitűnő barázdazárást a fogaimba, 20 éves koromig nem is volt velük szinte semmi gond. (Onnan tudom, hogy jó a barázdazárás, hogy azt egy másik fogorvos megdicsérte, hogy szép munka.)
2013. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!