Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Hány napig...

Jessiej102 kérdése:

Fogszabályzósok! Hány napig fog feszíteni, fájni a fogamon ez a nyavalyás szabályzó?

Figyelt kérdés
Egy napja rakták fel, és iszonyatosan feszít és fáj is. Csak felülre kaptam még egyenlőre, de már nem bírom.Ráadásul enni sem tudok vele, mivel olyan a készülék, hogy a szájpadlásomon is van egy drót és az folyamatosan felfogja a kaját és nem hagyja , hogy lenyeljem rendesen. Nektek is van ilyen a szájpadlásotokon??? Ha igen, mennyi idő alatt szoktátok meg, hogy ott van? előre is köszi :)

2013. febr. 6. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Részvétem. Én ugyan nem de barátnőm hordott fogszabályzót, azt mondta hogy nem tudott rendesen enni vele, mert kényelmetlen volt meg ilyesmi, úgyhogy emiatt fogyott le szegény. Pedig amúgy is inkább vékony volt.
2013. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen szájpadlásos izé,de az enyém is kb 3-4 napig rohadtul feszült felrakás után,addig lehetőleg pépesebb kajákon kell élni.Ha nagyon fájt,én bevettem egy fájdalom csillapítót.Pár nap után már sokkal elviselhetőbb.
2013. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az első pár nap volt csak a rossz először is, meg mikor drótot cseréltek, akkor is. A szájpadlástágítót is 1-2 hét alatt bőven meg lehet szokni, aztán nincs már gond vele :)
2013. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
valóban nem egy kellemes dolog,ezt tapasztalatból mondom...de 1 héten belül tutira elmúlik a fájdalom. :D
2013. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ige, azt észleltem, hogy csak pépeset tudok enni :( :) De annak örülök, hogy nem csak nekem van ilyen szájpadlás izém remélem nekem is hozzászokik a szám 1-2 héten belül :) Köszönöm a válaszokat :D
2013. febr. 6. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 napja kaptam fogszabályzót. Felülre és nekem is van a szájpadlásomon olyan. Az nem érdekel, hogy nehezen eszem vele. A fogaim már alig fájnak, de az a drót teljesen feltörte a nyelvem. Több helyen van rajta vágás, nagyon fáj. A tiéddel is volt ilyen? Sikerült megszokni? Tudom, hogy nem aktuális már a kérdés, de nagyon elvagyok keseredve! :(
2013. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!