Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig fájt a fogszabály...

Slora kérdése:

Mennyi ideig fájt a fogszabályzótok miután feltették?

Figyelt kérdés

Csütörtökön úgy néz ki,hogy felteszik a fogszabályzót.Ezután anyukám szeretné ha még elmennék külön matek órára.Rögtön miután feltették a fogszabályzót.Félek,hogy nyáladzani fogok,vagy vérezni fog a szám(?).Szóval akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalata,végig bírtatok volna ülni egy matekórát rögtön miután feltették a fogszabitokat?

Azt tudom,hogy körülbelül egy hét kell mire megszokom,addig kellemetlen lesz.Meg akkor fog fájni amikor meghúzzák... 14/L


2013. febr. 25. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nem vérzett, nem fájt, illetve inkább másnap reggelre lett érzékeny, de azért fájdalmaim nem voltak:-) Kellemetlen, tényleg idő kell, mire megszokod, de inkább az a rossz, hogy eleinte enni sem tudtam vele. A napi evésem joghurtból, főzelékből és hasonlókból állt. Szilárdabb étellel csak később próbálkoztam... Nem húzták meg soha, ellenőrzéskor leszedték az ívet, majd visszatették, időnként más ívűre cserélték. Minden jót!
2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vérzik, nyáladzik, semmi ilyesmi. Esetleg, ha béna az orvos, akkor picit szúrhat a drót vége, de le szokták hajlítani, égetni.(Ritka, h szúr.) De fájni leghamarabb másnap fog. nekem úgy 5 napig fájt, ebből az első hármon fájdalomcsillapító is kellett, de azonkívül utána mintha ott se lenne. Amikor húzzák nekem max pár órát fáj, de nem vészes. De aznap, amikor megkapod kb nem is kezd el fájni.
2013. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég rossz volt miután feltették. Nem tudtam rendesen nyelni, kisebezte a szám, beszélni is alig ment. Fájni nekem nem fájt, mert csak egy kicsit állt el a fogam. Viszont enni tényleg nem fogsz tudni, max olyan ételeket amiket nem kell rágni... Pár hét és megszokod
2013. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!