Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a leghülyébb kérdés...

Mi volt a leghülyébb kérdés amit eddig feltettek neked a gyerekeddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. rokonok, ismerősök, barátok, vagy ismeretlenek utcán, boltban, stb.
2012. szept. 21. 13:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

sétáltunk 10 hós lányommal

a néni mondja az utcán:-jaj de aranyos kisfiú

én mondom:-kislány

a néni kérdezi-miért, hogy hívják?

én mondom:-Petra

a néni kérdezi:-de azért még kisfiú nem?

2012. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Hihetetlenül kispasis, talpig kékbe öltöztetett kisfiamról megkérdezték, hogy kislááány? Mosolyogva válaszoltam, hogy nem, ő kisfiú. Erre: Biiiztooos? Én: Reggel amikor tisztába tettem még az volt...


A másik: két fiam közt pontosan 2 év van, de arcra nagyon hasonlítanak. A kicsi lehetett olyan 3-4 hónapos, egy parkolóban egy hölgy megkérdezte, hogy ikrek? :DDD

2012. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Egypetéjű ikerlányaimmal állok a liftben, mindkettőnek két copfba volt oldalt fogva a haja. Beszáll mellénk egy idegen középkorú férfi, mire az egyik kislányom hozzám bújik.

Erre a férfi: Ez a fiú ugye? Azok szokták szeretni az anyjukat...

2012. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Buszon voltunk, egy idegen néni nézte a pár hónapos fiamat és mondja, hogy milyen hosszú ujjai vannak, majd megkérdezi tök komolyan, hogy zongorista lesz? Mondom neki hát nem tudom, egyelőre még nem mondta mi akar lenni ha nayg lesz. Erre csak nézett kérdően, hogy miért mondom ezt. :D Aztán még hallottam h mondja a barátnőjének h szerinte zongorista lesz. :D

De ezt is nagyon bírom mikor idegenek mondják, hogy de aranyos baba, a tiéd? Nem basszus most loptam babakocsival együtt amíg az anyja nem figyelt :D

2012. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

amikor elmondom 20 szor hogy nem szopik a gyerek..


rá 5 percre megkérdezik : ÉS SZOPIK MÉG,,?..

2012. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Talpig rózsaszínbe öltöztetett, rózsaszín fodros kalapkában lévő gyerekre: de éééédes, kisfiú?


Én barna vagyok, toltam a kék babakocsiban a barna bőrű, barna hajú kislányomat, mellettem a szőke barátnőm zöld babakocsival és fehér bőrű szöszke babájával: de ééédesek, ikrek???


Első lányom után a szomszéd néni: de ééédes, kisfiú?

Én: nem, kislány.

-Nem baj!


Második kislány után ugyanez: kisfiú? Nem. Nem baaaaj!

Én: de miért lenne baj???

-Hát ezt mondom!!! Hogy nem baj!!!!

2012. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

Szőke, kék szemű vagyok, a kislányom barna hajú, barna szemű, kicsit kreol bőrű. Nem is tudom honnan örökölte, az apja ugyan barna, de elég fehér a bőre.

Egy néni azt kérdezte a boltban, mikor fogadtam örökbe ezt a kis roma lányt?

Kétszeresen sem értettem a dolgot, mert egyáltalán nem néz ki romának (nem mintha az baj lenne), ráadásul terhesen is szinte minden nap összefutottunk a nénivel a boltban.

2012. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Két hetes kisfiammal sétáltunk /első séta/, egy idős néni megállított, hogy szeretné megnézni

Néni:- De aranyos, mekkora?

Én:- Két hetes.

Néni:- Két hónapos?

Én: -Nem, hetes.

Néni:- Biztos? Nagyobb ő már!

Nem is válaszoltam..

2012. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

nem a gyerekemmel hanem velem történt 1000 szer:Ikertesóm van ikrek vagytok?

-igen.

-egyszerre születettek?

-nem egymás után!


A másik:ikrek vagytok?

-igen

-egymás mellett ültök a suliban?


sosem értettem miért kellene egymás mellett ülniük az ikreknek.

2012. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Viszem a középső gyereket bölcsibe. Február volt, akkor már 7 hónapos terhes voltam. A gyerek szeptember óta járt közös csoportba a kisfiúval akivel egy időben öltözködött (általában azonos időben érkeztünk). A gyerek anyukája nagyon nagy hanggal kérdezi tőlem:

- Jé terhes vagy?

- Hát igen...

- És még idén szülsz?

Nos február az az év 2. hónapja. Egy terhesség 9 hónapból áll. Talán még sikerül...


Egy másik esett. Ülök a homokozó szélén a gyerekek előttem játszanak. Hárman vannak, a legidősebb 14 hónappal idősebb a középsőnél, a középső 18 hónappal idősebb a kicsinél. Az egyik barna, a másik vörös a harmadik szőke hajú. Egy játszótéri anyuka:

- a Te gyerekeid?

- Igen.

- Úr Isten! Három?

- Igen.

- És egy Apától vannak?

- Áh a második kettő a Rezsőtől, tudod a postástól. (Tudni kell, hogy a postás kb. 30 évvel idősebb nálam és gondolom a betegsége miatt erősen remeg a keze és rángatózik a válla.)

- Most viccelsz?

- Szerinted egy 5 hónapos kisbaba mellett és egy 9 hónapos kisbaba mellett mennyire keres az ember alkalmi kapcsolatokat?

2012. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!