Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogat fúrnak vagy...

Bölcsességfogat fúrnak vagy gyökérkezelnek? Vagy csak húznak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tömni, tömnek, de gyökér kezelni nagy fogat nem érdemes, mert sokkal tovább tart a gyökérkezelés és egyáltalán nem biztos az eredmény. Nekem ezt mondta múltkor a fogorvosom, nem pont a bölcsesség fogra, hanem egy előtte lévőre. A bölcsességfogamat nekem betömték. Ha olyan gond lenne vele, akkor pedig kihúznák szerintem.
2013. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem egyszer betömték, de nem volt jó ötlet hiszen nem sokára kitört egy darab belőle töméssel együtt. Ki kell húzni sajnos. A felső is kilyukadt nekem, azt egyből kihúzták. Egyébként az alsó kellemetlenebb sajnos. Viszont jobban jársz. A bölcsesség fog, amúgy sem szükséges fog :)
2013. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két alsó van betömve,nem volt nagy szuvasodás,úgyhogy volt értelme a dolognak.Ha már "gázos" a fog,nyilván egyszerűbb kihuzattatni.Egyébként a hetes fog gyökérkezelésének nagyon is van értelme,nekem van olyanom,semmi baj vele 1 éve.
2013. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És amikor tömtek, akkor előtte fájt, vagy csak észrevették, hogy lyukas és betömték?
2013. márc. 4. 14:18
 5/5 anonim válasza:
Nekem mikor betömték csak lukas volt. Mikor fájt, akkor kihúzták, meg se próbálták betömni.
2013. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!