Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen módszereket ismertek,...

Milyen módszereket ismertek, fogfehérítésre, amelyeket otthon, fogorvosi segítség nélkül alkalmazhatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
fogmosás szódabikarbónával.hetente *2többbször ne!!!!
2009. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szódabikarbónát NEHOGY!!Tönkre vágja afogzománcot ráadásul használata után fájni is fog az ínyed vanrá speciális fogkrém az kímélőbb
2009. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem a fogkrémek is csak parasztvakítások, én már nagyon régen egy bizonyos XY whiteninget használok, amit a neve is fémjelez, hogy fehérít, de semmi változás nincs, annak ellenére, hogy naponta min. 2X mosok fogat!!!

Beletesznek a fogkrémbe is minden hűsítő lapocskát, meg ilyen-olyan szemcséket, csak azért, h eladható legyen, ugyan úgy mint a zig-zagos, színes, gumisörtés, zselésnyelű, mozgó fejes fogkefék!

2009. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fehéredtek a fogaim fogfehérítős fogkrémektől, meg lehet, hogy az is számít, hogy áttértem elektromos fogkefére. Már árulnak mindenféle fogfehérítő készleteket is, de még nem próbáltam.
2009. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉN viszont sok ismerősömtől akik már sok fogfehérítőt kipróbáltak azt hallottam,hogy a Kolynos whitening fehérít a legjobban:)
2009. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legelterjedtebb fogfehérítő készülékek: Zoom, Beyond, SoniWhite, CoolWhite, Apolite, Remedent


Legelterjedtebb otthoni rendszerek: Opalessence, Tre's White


Futottak még kategória otthoni használatra: Összes olyan szer, amelyet nem a fogorvos ad. Általában azonos a gyártó, csak a címkézés más ;)


Whiteningcenter

2010. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!