Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan szüntethetném meg az...

Hogyan szüntethetném meg az esti szájszagom?

Figyelt kérdés
Este lefekvés előtt fogat mosok rendesen, alaposan, de reggelre mindig bebüdösödik a szám. Így kellemetlen a partnerem mellett felébredni. Mit lehetne tenni ellene? van valami extra erős hatású fogkrém?

2013. ápr. 1. 18:18
 1/4 anonim válasza:

A fogorvosom nekem azt mondta, a fogkőtől lehet kellemetlen szaga a számnak! Neked nem köves véletlenül!?

Egy fogkő eltávolítás nem drága már, akár megoldást jelenthet!


Szerintem ezt egy fogorvos tudja megmondani leginkább :)

2013. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szájban fogmosás után is dolgoznak a baktériumok.Marad még ott mindenkinél amit bomlásnak indítanak .
2013. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oblogess oliva olajjal:)
2013. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miss Monneypenny ***** válasza:

A rossz lehellet többnyire a fogkő miatt van, ezt fogmosással, öblögetéssel nem lehet megszűntetni, csak egy alapos fogkőeltávolítással. Ha csak ennyi volt a probléma forrása, a fogmosást célszerű kiegészíteni különféle szájápolási termékek használatával, fogselyemmel, fogköztisztító kefével valamint nyelvkaparóval (a nyelven rengeteg baktérium telepszik meg). Ámde léteznek olyan belgyógyászati kórképek, amik szájszagot okoznak (pl. Diabetes), ebben az eseben az alaposabb belgyógyászati kivizsgálás és kezelés jelenti a megoldást.

Mivel az írtad, reggel tapasztalod a szájszagot, szerintem egy sima fogkőelávolítás elégséges lehet. Hajrá! :)

2013. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!