Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Veszprémben keresek megbízható...

Veszprémben keresek megbízható magánrendelővel is rendelkező fogorvost. Ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom, akinek közvetlen, vagy közvetett személyes tapasztalata van. Előre is mindenkinek köszönöm, aki válaszol, és tud segíteni.

2013. ápr. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron tudok egyet ajánlani, Dr. Hátsági Miklóst. Évek óta hozzájárok, azontúl, hogy magas színvonalon, precízen dolgozik, emberileg is kiemelkedő orvos.

Szerintem megéri leugranod Fehérvárra, nincs is messze Veszprémtől.

2013. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valószínű ez lesz, ha nem tud senki írni veszprémit. Ment a zöld mancs!
2013. ápr. 8. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Ajánlom a Fogházat! Strenner Zoltánt és csapatát,kiváló fogdokik mind,nekem itt mentették meg az összes fogam!Semmivel sem drágábbak, mint bármelyik más maszek fogdoki.

Remélem segíthettem:)

2013. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Én is szeretném menteni, ami menthető:) Felkeresem a fogházat.
2013. ápr. 9. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
És milyen volt?
2014. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!