Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a fogszabályzó?

Mennyibe kerül a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Tudom, az éjjeli 40-50 ezer forintostól a határ a csillagos ég.. De úgy átlag mennyibe kerül mondjuk egy esztétikus porcelán fogszabályzó?

Mindennel együtt.(felrakás,időnkénti meghúzás..stb.)


Amúgy az éjjel hordható jó valamire? Vagy azt kell hordani akár 10 évig is, mire lesz valami látható eredménye?



2013. ápr. 15. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a körzeti fogorvoshoz, ő továbbirányít egy fogszabályzós fogorvoshoz és mindent PONTOSAN megmond, nem "úgy átlagosan"...
2013. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Íme egy kedvezményes esztétikus fogszabályzó ár(magánrendelős nyilván):

[link]

2013. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm magánfogorvosnál több,egy milliót fizetett, mindkét fogívre rakatott porcelán fogszabályzót. 1,5 évig kellett hordania, az ár tartalmazta az összes kezelés, konzultáció és a végén a fogfehérítés árát.

Porcelánt két ívre 400-450 alatt nem nagyon lehet kihozni.

2013. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor asszem nem lesz fogszabályozó. :) Azért köszi.
2013. ápr. 15. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A fém szerintem sokkal jobba, és jobban is néz ki, mint a porcelán fogszabályzó, és sokkal olcsóbb is, és 1,5 év után le is veszik. (14 éves vagyok)71.000,- volt nekem, de ez minden orvosnál más. Éjszakaim is volt, nekem az azhiszem úgy 20.-28.000,- körül lengett, nem, nem, azért nem kell 10 évig hordani, de ez is attól függ, hogy türelmesen, és hogy mennyit hordod, ha keveset hordod, több évig kell hordani (kb.3-4-5 év) de ha próbálod minél többet hordani, annak megis lesz az eredménye.

Szóval hajrá, mert a szépségért meg kell szenvedni:)...

Szerintem ha akarsz fogszabályzót, akkor válaszz fémet, mert az sokkal jobb!

2013. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!