Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyennel találkozott már...

Ilyennel találkozott már valaki? (kis fehér pattanás szerű izé a szájon)

Figyelt kérdés

Hello


ezek vannak a számon, plusz a két számsarka alatt sok sok könnyedén kinyomható kis pattanáshoz hasonló izék.


[link]


Olvastam, lehet h fogkrém miatt van, szóval egy hétig csak vízzel mostam fogat :D nem múlik.


a számon már régebb óta ott vannak a pöttyök.


ötletek?


2013. máj. 10. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem aphta?

Arra a Corsodil jó, meg nem szabad fűszeres ételeket enni, azt mondta nekem az orvos.

2013. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az aphta nem valószínű, a szájzugban nem szokott előfordulni. A fogkrém sem okozhatta, mert allergén anyagokat általában nem tartalmaznak - ha mégis, akkor meg más fajtára kell váltani, de ha hirtelen abbahagyod a fogkrémezést, az ínygyulladáshoz vezethet (megváltozik a száj eddig megszokott pH egyensúlya).

Pontosan mióta vannak meg a pöttyök? Más tünetek vannak/voltak? pl viszketés, szájszárazság, vörösödés, ízérzés...? Bőrgyógyásznak érdemes lenne megmutatni, mert utalhat vitamin- vagy vashiányra, esetleg más betegségre, allergiára.

2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem tudom, régóta. (5-6 hónap)


csak eddig nem foglalkoztatott. az a baj h londonban vagyok nem tudom h itt h működik az egészségügy.

2013. máj. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!