Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még sosem volt fogtömésem....

Még sosem volt fogtömésem. Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Ma kell mennem fogtömésre, mert néhány fogamon kezdődő pici lyuk van. Nagyon félek a fogtöméstől. Kérni fogok érzéstelenitőt, szerintetek jól teszem ?
2013. máj. 14. 07:50
 1/9 A kérdező kommentje:
hátsó 4 fogam van előirva mára, egyszerre lehet 4 fogat tömni ? Kicsi lyuk nem nagy...
2013. máj. 14. 07:59
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyi időre számitsak mig kész leszek ? Sok idő ?
2013. máj. 14. 08:05
 3/9 Salx Narval ***** válasza:
Ne majrézz, a sima tömés fájdalommentes. Nem fogsz kapni, érzéstelenítőt, mert nem fáj.
2013. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
kb 4-5 perc foganként.
2013. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz, kérj érzéstelenítőt, én a tűtől jobban félek, sosem kértem. Hát fél óráig biztos bent leszel, lehet tovább is, attól függ, mennyire szöszölős a dokid.
2013. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elég pörgős nem tököl a doki. egyszerre tömhet 4 fogat ?
2013. máj. 14. 11:20
 7/9 anonim válasza:
Na milyen volt?
2013. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Két fogamat tömte be egyszerre. Amikor fúrta az nem volt kellemes dolog mondhatni hogy toltam magam el, de utána semmit nem éreztem. És mivel pici lyuk volt rajta ezért még érzéstelenitőt sem kaptam. Utolag vissza gondolva, a szuri jobban fájt volna. Most már tudom mire számithatok, igy már bátrabban fogok menni :D Köszönöm hogy érdeklődsz :)
2013. máj. 17. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem voltam bent fél óráig, max 8 percet :)
2013. máj. 17. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!