Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a gyökérkezelés...

Mennyibe kerül a gyökérkezelés töméssel együtt?

Figyelt kérdés
Neked volt-e,mennyibe került,hol csináltattad meg?Sztk fogorvosról vélemények?
2013. máj. 26. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
SZTK-ban semennyibe. És vannak jó fogorvosok ott is! Nem tudom,hol laksz,de érdeklődj a környezetedben, általában tudják az emberek kihez érdemes menni.
2013. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy sztk-ba fogorvosokkal személyes tapasztalatok érdekelnének!Köszönöm a válaszod!:)
2013. máj. 26. 18:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már többet nem megyek,nagyon elvették a bizalmam,örökre,magánrendelésen érdekelne az ár,illetve a különbségek!
2013. máj. 26. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly egy közepesen puccos magánrendelőben egy 3 gyökerű fog kezelése fedőtöméssel együtt 32 ezer volt.A másik gyökérkezelt fogam sztk-s,azon csak fedőtömést kelett cseréltetni.
2013. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alkalmakként mennyit fizettél?
2013. máj. 26. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én itt voltam,a legszínvonalasabb rendelő amit valaha láttam.Bár nem gyökérkezelésen voltam, hanem műtéten, de kedden derül ki lesz e gyökérkezelésem is:D

2013. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.alkalom:15E(gyökérkezelés+gyökértömés alap ára)

2.alk:4E(kontroll rtg+ideiglenes tömés)

3.alk:2E(ideiglenes tömés)

4.alk:11E fedőtömés

A mostani árak:(már külön fizetős az átöblítés meg a gyökértömés)

[link]

2013. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apumnak volt gyökérkezelése neki mindennel együtt(gyökérkezelés,rtg,ideiglenes tömés) 14000 Ft volt magándokinál. Én sztk fogdokiról az első kezelés után lemondtam mert annyira szörnyű volt utána alig mertem elmenni magándokihoz de végül is rávettem magam és elmentem és nem bántam meg!
2013. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!