Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen pro és kontra érvek...

Milyen pro és kontra érvek lehetnek a rendelőben történő fogfehérítés mellett vagy ellen?

Figyelt kérdés
Szeretném kifehéríttetni a fogaimat, de nehéz döntés, mert több helyen olvastam negatív véleményt is róla. Számít az, hogy melyik speckó fogászatnál csináltatnám ha csináltatnám? Az akciós kuponokkal meghirdetett kb 20e FT-os fehérítések is hasonlóan jók mint 100ezres kezelések?

#fogászat #fogorvos #fogfehérítés #Dental #fog fehérítése #fog kifehérítése
2013. máj. 28. 00:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon sötét ember vagy... Ott a rendelet. Ennyire nem lehetsz csőlátású ember?! Olvasd el a hivatalos rendeletet. Vagy kérdezz meg egy fogorvost, de ne egy olyan szakbarbárt akihez jársz, mert ő valószínű csak lehúzott:))
2013. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nesze, itt a rendelet. Azért mert téged átvágtak és illegálisan fehérítettél fogat, nem más a troll ember. Kicsit utána kellene nézned a dolgoknak. Mert jelen állás szerint, nagyon sötétnek mutatod magad. Megjegyzem, nem vagyok biztos benne hogy megtalálod a megfelelő rendeletet abban a linkben amit bemásoltam, de ezen nem lepődöm meg, eddig is értetlenkedtél, ezután sem várok mást.

2013. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a rendelet, mert te odamásoltál pár sort egy fórumból, ahol hivatkozásnak egy 8 ember által lájkolt oldal van feltüntetve..? Ügyes vagy.. :)


A sötét itt egyedül te vagy, egy darab linket nem tudtál felmutatni.


Nekem sikerült, angolul talán tudsz, vagy csak magyarul? Itt a törvényed, meg az oldal ahol találtam. Olvasd el és rájössz h itt te vagy sötét egyedül. Nekem 15%os karbamid-peroxiddal kezelték a fogam, ami kevesebb, mint 6% hidrogén-peroxidot bocsát ki magából, tehát tökéletesen megfelel az előírásoknak.


"The new Regulations allow the use of hydrogen

peroxide and other compounds or mixtures that

release hydrogen peroxide, including carbamide

peroxide and zinc peroxide to be used for tooth

whitening. The maximum concentration that may

be used for tooth whitening under the Regulations is 6% present or released. In broad

terms, 10% carbamide peroxide content would

yield a maximum of 3.6% hydrogen peroxide.

Thus, the commonly used products containing

16% carbamide peroxide would be permitted

under the revised Regulations because they would normally be releasing less than 6%

hydrogen peroxide."


És linkelni pedig így kell, nézd: [link]


Már csak az van hátra, hogy a szemedre vessem, hogy alaptalanul osztottál engem, kritizáltad a fogorvosom és terjeszteni próbáltál olyat, ami nem is úgy van. Tanulj meg előbb olvasni, aztán oszd az észt ki tudja milyen alapon.

2013. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Te kicsit össze-vissza beszélsz. Az utolsó linkem nem fórum link, na persze ez nem megfelelő, hiszen te mindent jobban tudsz. Te most azzal hogy linkeltél, az igazamat támasztottad alá. Szóval köszi, ideje hogy a szemedre vessem, sosem szégyen beismerni ha téved valaki. Örülök, hogy erre magad is rájöttél;)
2013. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én csak egyedül arra jöttem rá, hogy te nem tudod mit hadoválsz itt, de legalább már tudom - hála neked - hogy a fogfehérítésem teljesen rendben volt, az emlegetett törvényedben leírtaknak megfelelő erősségű szert kaptam. Ezért köszi, nem tudtam erről. De amit te akarsz itt magyarázni, az rám nem érvényes, mert a törvény a rendelőkben használt nagy százalékú hidrogén-peroxidos kezelést tiltja. Nekem pedig - ahogy fentebb is írtam - 15%-os karbamid-peroxidos fehérítőt adta a fogorvosom, ami kevesebb, mint 6% hidrogén-peroxidot bocsát ki kezelés alatt, tehát megfelel a törvénynek.


Kérdező, ezek szerint inkább az otthoni fehérítést válaszd, ne a rendelőit. Az otthoni is működik tökéletesen, nincs azzal semmi baj h nem egy órán belül van végleges eredmény, kíméletesebb.

2013. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"De amit te akarsz itt magyarázni, az rám nem érvényes, mert a törvény a rendelőkben használt nagy százalékú hidrogén-peroxidos kezelést tiltja. Nekem pedig - ahogy fentebb is írtam - 15%-os karbamid-peroxidos fehérítőt adta a fogorvosom, ami kevesebb, mint 6% hidrogén-peroxidot bocsát ki kezelés alatt, tehát megfelel a törvénynek. "


A kérdés nem is rólad szól, hanem a fogfehérítésről. Én nem hadoválok, csupán tisztában vagyok a hatályos törvényekkel, ellentétben veled. Természetesen más a hülye, ha te tudatlan vagy...

2013. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

legutolsó...

idézek a legelső kommentetből: "A kérdésed lényegtelen, mert már tilos a fogfehérítés. Legálisan már nem szabad. Sok oldal hirdeti még, de már tiltott!"

Ezt írtad, ami nyilvánvalóan marhaság, az indoklásod és a paraszt stílusod pedig csak megerősíti ezt.

Elkezdtél ekézni egy olyasvalakit, aki semmi valótlant nem írt ide, fikázod az orvosát, és az indoklásoddal saját magadat cáfolod meg.

Fokozottan megkérlek, hogy többet ide ne írj, mert egyrészt hazudsz, vagy azt sem tudod miről beszélsz, másrészt az alpári stílusodra senki sem vevő. Amivel indítottál egyértelműen ökörség, mert nem tilos a fogfehérítés, nem is illegális, csak szabályozottabbá vált. Na szevasz...

2013. jún. 1. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!