Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolitás...

Bölcsességfog eltávolitás mütétel, meddig fog fájni és mikor mulik a duzzanat? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap a ball felső bölcsességfogamat megprobálták kihuzni(kimüteni) de nem sikerült mert nagyon fent van az arcüregemnél (nem lefele nött hanem oldalasan a szájpadlás illetve a többi fogam irányába),azért is kelene kiszedni mert félő hogy nagyobb bajt okoz de mivel másfél óra kinlódás utánn nem tudták kiszedni pedig felvágták a száat,furtak,véstek kalapáltak,tépték és meg sem moccant azt mondták fél év mulva altatásban kiműtik de nem tudom miért kell enyit várnom?Most meg teljesen feldagadt az arcom,fáj az egész szám,enni és beszélni is alig tudok ez meddig tart?A varatszedés fájdalmas lessz?Tejes és tojásos dolgot meddig nem ehetek és miért?

Akinek van hasonló tapasztalata leirná?

A mütétől is félek mert gondolom azután is ilyen rosszul leszek,plusz még az altatás mellékhatásai,hát már előre rosszul vagyok!


2013. máj. 28. 12:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még anyi kérdésem lenne hogy mit ettetek?Mert nem tudok rágni még a másik oldalamon sem és a szám is alig nyilik!
2013. máj. 28. 18:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Enni pl banán reszelt piskótával, reszelt alma-mézzel, húsleves betűtésztával, és bébi kaja gyümölcsös változatai, én ezeket ettem 2 héten keresztül. Semmi mást. Műtét előtt volt egy szájzáram, mert hirtelen megindultak a fogaim csak nem fértek el. így nem mozdultak, csak gyulladásban voltak, akkor antibiotikumot kaptam a szájzárra(Dalacin 350-t). Rá két hétre volt a műtét, akkor utána Kliont kaptam és Cataflam-V-t. Neked is kellett volna gyógyszert kapnod. Amúgy én a helyedben orvost váltanék. Ilyet még sose hallottam hogy nem tudta kiszedni ezért bent hagyta és majd fél év múlva kiszedi. Ilyen nincs!
2013. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is így jártam :(
2020. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!