Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti kihúzatnátok ezt a fogatokat?

Ti kihúzatnátok ezt a fogatokat?

Figyelt kérdés

Van egy fölösleges fogam, egy sorral beljebb is kinőtt egy. A fogorvos azt mondta, ha nem zavar, nem kell kihúzni, de ő javasolná, mert így könnyebben elromlik az a 3 fog ami ott van. Én gyűlölök fogorvoshoz járni, ha nem muszáj, nem megyek, sőt ha muszáj, még akkor se mindig. A foghúzásról sem hallottam még semmi jót, és ez a fog engem egyáltalán nem zavar. Csak kíváncsi vagyok, hogy ti a helyemben kihúzatnátok? Itt egy kép róla, bár képen még sokkal rosszabbul néz ki szerintem mint élőben:

[link]


2013. jún. 1. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy ki nem kérdés, semmi haszna azon kívül hogy jobban rágsz vele, viszont nagyon nem esztétikus

Nekem is volt ilyen fogam feleslegbe, én nem akartam hogy továbbra is bent legyen, sokszor kikezdte a nyelvemet fájt tőle mindig, nem fért el a számban a nyelvem normálisan

20/F

2013. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem elfér a nyelvem, tényleg semmi bajom ezzel a plusz foggal, csak azért nem valami esztétikus. Bár nem látszik, eddig a fogorvosomon és a háziorvosomon kívül magától senki nem vette észre, még a barátom sem.

A válaszod köszönöm, várok még továbbiakat!

2013. jún. 1. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem, én is félek a fogdokitól, ha nem kell akkor miért szenvedjek?
2013. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kihúznám a helyedben, nem kell az oda, csak könnyebben romlanak így a fogaid! Egy foghúzás egyáltalán nem vészes, megkapod a szurit utána nem érzel semmit!
2013. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az nem plusz fog, ha megszámolod, a bal és a jobb oldalon ugyanannyi fogad van (7-7, ahogy kell, a bölcsességfog még nem nőtt ki, úgy látom). CSak kijött a sorból, mert nem fért el.
2013. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!