Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a fogat...

Szerintetek ezt a fogat (KÉPPEL! ) érdemes lenne fogszabályzóval javítani, vagy nem olyan gáz így?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek! Szerintetek fogszabályzó után szebb lenne? (Félek, hogy nem, mert a formája alapból nem szép..) 16 éves vagyok, részben TB támogatással lenne, szóval most még olcsóbb, mint idősebb koromban.


Őszinte válaszokat...:) Előre is nagyon köszi!!



[link]


2011. aug. 18. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
teljesen fölösleges a fogszabályzó, és egy fiúnak igazából teljesen mindegy h milyenek a fogaid
2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Téged már láttalak itt és mostis csak azt tudom mondani, hogy kicsit vámpíros beütése van, de nem vészes. Ha Téged nagyon zavar, akkor csináltasd meg.
2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló, nem a fiúk miatt csinálnám, hanem azért, hogy elégedett legyek SAJÁT MAGAMMAL.

Második, tudom, elnézését kérem mindenkinek, aki esetleg már tévedt hozzám (egy régebbi kérdés is volt), csak tényleg nem tudok dönteni, és szeretném az itt kapott válaszokat is összegezni, hogy segítsen ez is a döntésemben.

2011. aug. 18. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs vele :)
2011. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha nem vagy elégedett magaddal, akkor RAJTA, csináltasd meg! :) te is tudod a választ:)

1-2 év alatt megvan, és szerintem siess még mielőtt 18 lennél!!! :)

2011. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen csináltasd meg a fogszabályzót.

Lehet,hogy most úgy gondolod,hogy nem annyira szükséges.Viszont olcsóbb,mintha mondjuk 5 év múlva döntenél úgy,hogy mégis tetetsz fel fogszabit.

Arról nem is beszélve,hogy mivel nincs akkora deformitás,a fogaid max. másfél év alatt a helyükre állnak,és rögzülnek is.Ellenben ez az idő felnőtt korban a duplája!!!

2011. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én fiúként egyáltalán nem találom kifogásolhatónak. De a döntés a tiéd.
2011. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld meg, mert akkor te is elégedettebb leszel... egyébként nem vészes, de tényleg nem baj, ha segítesz rajta! :)
2011. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja csináltasd. egyébként szerintem elég mű a mosolyod..
2011. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs a fogaiddal, de ha szeretnéd csináltasd, az a lényeg hogy legyél megelégedve magaddal, de szerintem szépek, felesleges a fogszabályzó!

17/F

2011. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!