Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a fogat (KÉP!...

Szerintetek ezt a fogat (KÉP! ) érdemes lenne fogszabályzóval javítani, vagy nem olyan gáz így?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszi segítsetek! Szerintetek fogszabályzó után szebb lenne? (Félek, hogy nem, mert a formája alapból nem szép..)


Őszinte válaszokat...:) Előre is nagyon köszi!!


2011. aug. 14. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne. Nincs semmi gond a formájával.
2011. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kicsit vámpíros beütése van, de semmi gond vele. Aranyos is tud lenni.
2011. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem olyan borzalmas. segítene a fogszabályzó . de ha elmész a fogorvoshoz az megmondja hogy kell-e. amúgy nem csak szépség miatt csinálják a fogszabályzót hanem az káros az egészségre ha összevissza állnak a fogak.
2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nincs sok bajom vele. Bár persze nem vagyok fogológus.
2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de lehet elég lenne éjszakai is, azzal meg igazán nincs sok baj, és nagyon megéri, hidd el!
2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Éjszakai fogszabályzóm van már kb 2,5-3 éve ! :))) Nem mondom, hogy sokat használt, pedig hordom/tam rendesen.. Mostanában kicsit elhanyagolom..


Szerintetek mennyi idő alatt hozna rendbe egy ilyen problémát egy normál fogszabályzó?

2011. aug. 14. 22:17
 7/18 anonim ***** válasza:
ha nekem ilyen fogaim lettek volna, nem szenvedtem volna majd' öt évet fogszabályozással. szerintem nagyon aranyos fogaid vannak, amennyit láttam az arcodból, biztos, hogy illik hozzá. én nem szabályoztatnám a helyedben, nekem nagyon tetszik. arról nem is beszélve, hogy sokba kerül, fáj, és olyan sokat nem dobna rajtuk, hiszen, mint mondtad, nem szépek formára alapból.
2011. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar, mert nincs olyan nagy gond vele egyáltalán. Éjszakai fogszabályzó meg nem ér semmit.

1 fogszabis

2011. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos:)
2011. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha rakatnál fel állandót,akkor nagyon hamar helyrehozná,mivel csak 2 fogad az,ami kiáll egy kicsit :)
2011. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!