Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Irány a szájsebészet?

Irány a szájsebészet?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 napja elkezdett fájni a jobb alsó bölcsességfogam, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert nekem szakaszosan nő, félévente fáj 2-3 napig aztán fél évig megint semmi, de most az arcom jobb oldala fel van dagadva, nem annyira durván de azért picit láthatóan (szerintem valami nyirokcsomó bedurrant) és fáj is az arcom jobb oldala és a bölcsességfogam is...gyulladásra gyanakszom, ilyenkor mi a teendő?

2013. júl. 7. 19:01
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ha be is duzzadt inkább nézesd meg. Jobb lesz.
2013. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogászatra menj előbb, úgyis meg kell röntgenezni. A szájsebészetre én eddig mindig csak úgy mentem, hogy a fogorvos adott beutalót.
2013. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a fogdokihoz kell menned, mert a szájsebészeten csak beutalóval fogadnak, máshogy nem.
2013. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak akkor fogadnak beutaló nèlkül a szájsebészeten ha be van dagadva. Nálunk (Kaposvár) így működik
2013. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!