Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csajok! Van köztetek olyan,...

Csajok! Van köztetek olyan, akinek rosszak a fogai?

Figyelt kérdés
Elég nehéz elképzelni nekünk pasiknak, hogy vannak olyan csinos lányok, akiknek mondjuk van fogtömésük (akár látható helyen), vagy netán kihúzott foguk.

2013. júl. 9. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nálam nem sokaknak gázabb a fogsoruk.


A felső ketteseim hiányoznak(tehát a két "nyuszifog" után szóköz, és a szemfog jön) nem tehetek róla, örököltem.

Most készítik elő a helyet, be fognak ültetni két mű fogat, amit már elmondhatatlanul várok.

Soha sem mosolyoghattam őszintén, még beszélni is megtanultam úgy, hogy ne látszon.


Van egy-két pici fehér tömésem, de nem lehet észrevenni.

2013. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van két gyökérkezelt és 1 tömött a pasimat még sem zavarja .. .
2013. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem arról van szó, hogy zavarna egy lányban.:) CSak ma beszélgettünk haverokkal és az egyik nem tudja elképzelni, hogy a csini lányoknak is lehet éppolyan rossz foga, mint más embernek.


Nekem vagy 10 tömött fogam van, ráadásul 6 látható helyen + a 2 szemfogamról kissé sorvadt az íny. De senkit nem zavart pláne barátnőmet.

2013. júl. 9. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fogászati dolgozó vagyok, jelenleg kifogástalan a fogsorom, de ez nem mindig volt így. 3 gyökérkezelt fogam van, abból az egyik gyökércsúcsát amputálták, kiskoromban mind a 4 6-osomat kihúzták mert rosszak voltak, de ez nem is baj, mert így lett helye a bölcsességfogaimnak. Emellett a felső fogsoromban szinte kivétel nélkül minden fogamban esztétikus tömés található. Ezek abszolút nem látszanak, hála a fogorvosnak. Fogkövem nincs. Amúgy nem tartom magam csúnyának, mégis volt idő, amikor nem lehettem büszke a fogaimra.
2013. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 tömésem van. Mindegyik rágófogamban van. Amalgán töméseim voltak, amik ugye feketék, elszínezték a fogamat kékre..

Most volt 2 olyan hónap amikor is kicseréltettem az összeset, így már nem látszódnak és ezenfelül 2 napja fogszabályzóm lett. Kihúzták 2 csontfogam. Régebben még 9-10 évesen is kihúzták vagy 4-5 fogam, persze azok tejfogak voltak. Az egyik helyére 2 fogam nőtt, bár mindkét fogam ki lesz húzva az alsó fogszabályzó miatt.

2013. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok,nem ronda talán.És kb az összes fogam rossz.Egyrészt öröklött,másrészt tönkretette a terhesség,harmadrészt a nem megfelelő fogápolás.Most csináltatom őket sorban meg,hogy szépek és jók legyenek.Egyet már húztak és tuti fognak még egyet.(Felső bölcsességfogak.)Sosem ez alapján választottak engem a partnereim és sosem tettek megjegyzést rá,mert nem csak a külső számít.
2013. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!