Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan oldjátok meg a suliban...

Hogyan oldjátok meg a suliban a fogmosást?

Figyelt kérdés
Fogszabályzòs fiùk lányok! Iskolában ha esztek valamit, pl. egy szendvicset akkor utána mindig fogatmostok? Vagy pròbáltok napi egyszer enni amig suliban vagytok? Most leszek fogszabályzòs..
2013. júl. 12. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy! Hátsó fogakkal kell harapni és rágni, akkor nem marad semmi elöl, ami zavar! :)
2013. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fogorvosom külön kihangsúlyozta, hogy természetesen minden evés után azonnal mossak fogat, szóval az elején nem vittem tízórait (inkább éheztem :D) és ebéd után kimentem a vécébe fogat mosni, de ezt 1 hét után feladtam, azóta eszem rendesen, fogmosás meg otthonra marad. Azért evés után mindig iszom, kicsit öblögetek vele, hogy kajadarabkák ne maradjanak a számban, mert az nem túl esztétikus.
2013. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Majd kipròbálom mindkettőt... ;)
2013. júl. 13. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!