Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretném rendbe rakatni a...

Szeretném rendbe rakatni a fogsoraimat. Fehéríteni szeretném (kb 100euró) és az összes fogamat áttömet fehér töméssel még az őrlő fogakat is. Mennyibe fog belejönni?

Figyelt kérdés

Összesen 10! fogamat szeretném áttömetni(persze csak ha lehetséges, van olyan fog amibe inkább nem tesznek fehér tömést?)

Már kezdenek fájni a régi tömések, ezért esedékes is a cseréjük és akkor már inkább a fehéret választanám.

Szóval a fehérítés és a tömések mennyi lenne(vízkő leszedésen már voltam kb 1 hónapja)

Fehérítés-100eu-150eu

Tömések-???

És még annyi ,h mennyi időig tudnám fehéren tartani a fogaimat? étkezés után ha lehetőségem lesz akkor fogok fogat mosni és igyekszem majd ásványvizet fogyasztani.

A fehér tömések meddig bírják az őrlő fogakban?



2013. júl. 19. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esztétikus tömést kérsz, akkor azt is kapsz. A sima tömések ára területfüggően változik, de kb. 10-15 000 Ft/tömés az ára. Van olyan rendelő, ahol az őrlőfogakba drágább a tömés, mint a frontfogakba. A fehérítés megújításának szükségessége egyénenként változik, van aki kétévente és van, aki tízévente fehérítteti a fogait újra. Az esztétikus tömések 8-10 évig bírják, ha megfelelően lettek elkészítve. Egy fogászati asszisztens
2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, és még annyiban tudna segíteni ,h az a fogfehérítő is hatásos amit fogorvosnál lehet kapni, de otthon kell használnom?(sínbe valamiféle paszta és 1 vagy 2 órán át fent kel hagynom.)
2013. júl. 19. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen hatásos, és a mi fontos, hogy ez az olcsóbb megoldás :)
2013. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fogorvosom nem a legdrágább kategória, 12 ezer nála a tömés, egységesen.

A rendelőben történő fogfehérítés 90-100 ezertől kezdődik teljes áron, ha otthonra kapsz fehérítőt és sínt az 60 körül van, nekem az valamiért nem vált be, fehérített, de nagyon keveset, utána másfél hónappal meg kellett ismételnie a fogorvosnak.

2013. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+ Ha egyszer fehérítetted a fogadat, akkor az nem marad fehér, idővel ugyanúgy be fog sárgulni akkor is, ha nem kávézol, cigizel, teázol. Nekem kb. másfél évente fehérítik, de van olyan ismerősöm, aki évente megcsináltatja, neki gyorsabban sárgul.
2013. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem is annyira hatásos a sínes fehérítés?

Tudom, persze ,h vissza sárgul csak az "élettartamát" szeretném megnövelni azzal ,h nem károsítom. Ha két évente kellene fehéríteni az még tűrhető kategória :)

2013. júl. 20. 04:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt otthoni sínes fehérítésem, Opalescence-szel, 40e plusz 5e sínre volt az ára. Nekem érzékenyek és elég gyengék a fogaim, a leggyengébbet kaptam a fogorvosomtól, naponta 2-3 órát volt rajtam a sín és nagyon szépen fehérített. Úgy emlékszem olyan 6-8 alkalommal kellett feltennem a zselét és azóta sem szürkült vissza a fogam. Mondjuk lecseréltem a gyerekkorom óta vedelt lipton earl grey teámat zöld teára, lehet az is sokat számít. Szerintem nagyon jó megoldás az otthoni fehérítés és tényleg az a legolcsóbb.
2013. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!