Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Így akkor lehet el sem...

SOS! Így akkor lehet el sem áll a vérzés? Véralvadásgátló!

Figyelt kérdés

Ma műtötték ki a bölcsességfogam. Reggel fél 9-re volt kész.

A doki tett be gézt a számba, azt mondta fél óra múlva vegyem ki és kész.

Kivettem és vérzett még, tettem be másik gézt, azóta folyamatosan cserélgetem, még mindig vérzik.

Most jutott eszembe, hogy tegnap este vettem be a z utolsó gyógyszert az antibiotikumból, aminek egyik (bár ritka) mellékhatása, hogy véralvadásgátló. Lehet ezért vérzik még mindig? Mit csináljak? Egyáltalán meddig normális, hogy szivárog? Felhívnám a szájsebészetet telefonon, de ne tudok beszélni,, annyira bedagadt az arcom.


2013. aug. 1. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem jó, kb ha egy óra múlva sem áll el szerintem menj vissza mert ez már nem normális és egy orvos többet tud mondani mint mi itt.
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szerinted lehet köze az antibiotikumhoz, mint mellékhatás?
2013. aug. 1. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétvégének semmiképp ne menj így neki . már most mindenképp azon legyél hogy orvost hívj vagy menj be a rendelőbe .

Gyógyulást !

2013. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Talán lehet köze de erre minimális esély van.
2013. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2013. aug. 1. 14:25
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megőrülök!!!


Tegnap visszamentem, kiderült, hogy rosszul varrták össze, vagy nem eléggé, jól megkínoztak, de összevarrták megint.


Hazajöttünk, oké. Totál le voltam gyengülve, inni alig bírtam. Aztán valahogy beájultam, reggel tértem magamhoz. Ma már ittam, aztán így elvegetálok, de mondom kíváncsidágból megnézem mi újság, betömködtem egy gézt a számba (de kb kétszer akkora a fejem mint szokott, nem igen tudom kinyitni) kiszedtem, és egy kis ponton, még mindig véres, tényleg minimális, max egy vércsepp. De akkor az még mindig "nyílt seb". Most akkor? Ne is egyek a fertőzés miatt? (jó nem mintha tudnék nyelni, vagy bármi)


Lehet én aggódom túl, és ennek a "vérzésnek" már nincs jelentősége, de nem hiszem el, hogy egy rutin dolgot nem tudnak normálisan megcsinálni. Tegnap délután már egy másik orvos varrta, most menjek vissza egy harmadikhoz, hogy légyszi varrj már össze harmadszorra is?? (jó ezt amúgy szerintem nem varrnák már)

2013. aug. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!