Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni teendők,...

Foghúzás utáni teendők, tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Várok mindent, ami ehhez kapcsolódik! CSüt-ön húzzak majd az egyik rágófogamat, (ráadasul ciszta van a gyökerén) soha nem volt még ilyen élményben részem és kicsit félek is. Nem a húzástól, abból úgysem érzek semmit, (jó esetben) hanem az utána köv óráktól, napoktól. Mit lehet enni, inni, tudok e egyáltalán enni vagy beszélni? Nagyon fog e vérezni? Mit csináljak ha igen és nem áll el? (egyébként vettem hegyi árnika vérzéscsillapítót-remélem jo lesz) köszi előre is!

2013. júl. 1. 09:37
 1/9 anonim válasza:
Sziaa:) tejes dolgot nem lehet enni és aznap ne moss fogat:) pénteken már mindent szabad:)
2013. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
És még annyi, hogy azon az oldalon ne rágj:)
2013. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ki kellett húzni egyet még mindig sírok miatta. Majd lesz helyette másik. Na szóval nekem az érzéstelenítés fájt húzás nem. Utána kaptam oda egy tampont amit 30-60percig oda kellett szorítanom. Nekem utána se nem vérzett és nem is fájt. Lényeg h tejterméket nemszabad fogyasztanod! Ja ne lepődj meg h ha maradnak bent szilánkok de azok maguktól kijönnek majd jóesetbe.
2013. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam :)

3 kommentelő, neked mikor húzták?

2013. júl. 1. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egészséges fogat kellett kihúzatnom, rögtön négyet. :/ Nem volt vészes, az injekció fájt, de gyorsan hat és utána már csak felfújódás-szerű érzés marad pár óráig. Enni aznap nem nagyon lehet, nekem étvágyam se volt. Ha enyhül a zsibbadás, inni lehet. Sajnos ami az odanyomott tampon leszedése után még vérzik, azt nem szabad kiköpni, öblögetni. Kellemetlen véríz marad utána pár napig, de idővel az is elmúlik. :) Tejeset nem szabad enni, ahogy írták, és a dohányzás-alkohol is tiltott pár napig.
2013. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem szabad kiköpni? :O jajj... akkor le kell nyelni? szerintem fogat mosni nem merek majd másnap sem :( és a tampon amit fél óráig ott tartok nem ragad bele? :/
2013. júl. 2. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Március elején :-D 3.válaszoló.
2013. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fog ott ragadni a tampon nyugi :-)
2013. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát, köszi :) szoritsatok, mert ma megyek, a délelőtt folyamán...
2013. júl. 4. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!