Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek bevált az Ionic White?

Nektek bevált az Ionic White?

Figyelt kérdés
Fehérebbek tőle a fogaid?
2013. aug. 3. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Erre a kérdésre én is várom a választ már egy jó ideje. Esküszöm elszánom magam és veszek és utána telekürtölöm az internetet a véleményemmel róla.
2013. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én eddig háromszor fehérítettem vele. Kb. évente szoktam megcsinálni, mert addigra veszem észre, hogy elkezd visszasárgulni a fogam. Nem tudom, hogy pontosan hány árnyalatot fehérít, de elég szembetűnő a különbség. Szép fehér lesz tőle a fogam, de azért nem az a szikrázó fehérség, amit a filmekben látni. Lehet jobb is így, mert az nekem talán már egy kicsit természetellenesnek tűnne. :) Az egyetlen negatívum, hogy a fehérítés után fél napig kicsit érzékeny szokott lenni a fogam, de szerencsére hamar elmúlik. :)
2013. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jók az otthoni fogfehérítők, de ajánlatosabb a rendelői, mivel az is hasonló árban van. Van garancia, hogy mit kennek a fogakra. Meg a fogköveket is érdemes leszedni előtte.
2013. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Emberek!

Én először rendelőben fehéríttettem peroxidmentes akármivel, 20 ezerért. Ért valamit, de nem lett fehér, és így elkeserítő az eredmény. Ez is ilyen ledes cucc volt, ugyanaz mint az ionic white. Ionic white-ból kettőt használtam, és minimális hatáasa volt nálam.


Inkább ne kínozzátok magatokat. CSAK olyan helyre mennyetek el, ahol GARANCIÁT VÁLLALNAK A FEHÉRSÉGRE, és nem arra, hogy náluk a legolcsóbb. Ha fehér lesz, boldogan fizetsz 70ezret is, de 10-20-30 ezer tényleg kidobott pénz lesz.


Persze biztos van akinél működik, de akkor miért használnak referenciának photoshoppolt képeket, meg KÜLFÖLDI embereket, és KAMU kommenteket?

2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!