Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Nektek a...

Fogszabályzósok! Nektek a "kezdetekkor" a fogszabályzótok akadályozta a beszélőképességeteket?

Figyelt kérdés
Nehezebb volt artikulálni, betűket jól kiejteni? És ez idővel változott? Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, úgy néz ki nekem is lesz...

2013. aug. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem, az első héten baromira fájtak a fogaim, így hibátlanul fújtam az összes káromkodást a világon:D

2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem foghúzással kötötték egybe, így nehéz volt, de némi susogás és köpködés után normálisan beszéltem. A foghangok kifejezetten fájtak. :) Azt hiszem, a második hétre már nem volt gond.
2013. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az első nap érdekesen ejtettem ki az "F" betűt.
2013. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem alsó-felső van, négy fogamat húzták ki mellette... Amikor megkaptam az alsót is, két hétig kissé furán beszéltem, néhány hang pedig kissé felismerhetetlen volt (f, r, s, sz, cs). De már megszoktam, beszélek rendesen. :)
2013. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
asokat javul, tökéletes nem lesz, de csak te veszed észre.
2016. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!