Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti kaptatok állandó fogszabály...

Ti kaptatok állandó fogszabályozó után éjszakait? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Nekem két éve van pöszeség miatt fogszabim, és most már le fogják venni. Egyszer még régebben azt mondta a fogorvosom, hogy majd kapok utána egy éjszakait, mert ha állandó után nem hordanék még körül-belül két évig éjszakait, akkor visszamenne a fogam. Viszont a legutóbbi alkalmon azt mondta, hogy a következőn leveszi, de nem mondta, hogy utána lenne-e éjszakai. Szóval, szerintetek kapok? nektek volt utána éjszakaitok? A válaszokat köszönöm.
2013. aug. 15. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, igen! bocsánat, de most jutott eszembe, hogy miért is aggódtam e miatt. Nos, hogy ugye ha leveszi, akkor gondolom visszamegy a fogam. De mivel még nem vett le mintát, rögtön a fogszabályozó levétele után nem tudná odaadni az éjjelit. Vagy a mintát akkor veszi le, amikor levette az állandó fogszabit?
2013. aug. 15. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kaptam :) szerintem te is fogsz, mert a fogak tényleg visszaállnak ha nincs éjszakai fogszabályzó
2013. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt utána éjszakai fogszabályzóm.
2013. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!