Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 éves kis fiamnak nagyon fáj...

4 éves kis fiamnak nagyon fáj a hátsó rágó foga ami sajnos lukas neki. Ma láttam csak, hogy van az ínyén mellette egy dudor. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy egy jó fogorvost találjak neki?

Figyelt kérdés
Olyan doktort keresek aki nem fogja le meg ilyesmi mert így is nagyon tart az orvosoktól és nem szeretném ha rossz emlékeket szerezne! Köszönöm segítségeteket!Már így is voltak rossz tapasztalatai mikor kétszer is műtötték.És félek itt is örökre meg maradó félelmei lesznek.Nem szeretném ha félne mert szeretném ha ő is rendszeresen járna fogászatra.

#gyerek #fog #fogászat #lyukas fog #csontfog #gyerek fog #tej fog #tejfog tömése
2013. aug. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik város?
2013. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten vagyunk!
2013. aug. 23. 08:45
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen kiskoromban ezzel védekezik a tejfog, felmelegített tűvel meg kell szúrni azt a dudort és kijön belőle a genny.
2013. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy megbízható jó fogorvosra lenne szükségem!
2013. szept. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!