Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés. Érzéstelenítő...

Fogtömés. Érzéstelenítő injekcióval vagy nélküle?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 23:12
 1/7 anonim válasza:
én félek a szuritól ezért a tömésnél nincs... de nekem úgy jó...
2009. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
injekcióval...mindneképp. vannak ugyanis nagyon brutális fogorvosok..:D
2009. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a lyuk akkor nélküle is , ha nagyobb akkor csak szurival viselem el.
2009. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem most csinálták és én nem kértem, még szerencse, mert az jobban fájt volna, mint a tömés, amiből csak egyszer éreztem egy nagyon apró fájdalmat, ami kb. olyan volt, mintha a hideg csípte volna meg. Szal én nem kértem és egyáltalán nem fájt és még van egy pár, amit be kell tömni! Azokhoz sem kérek az tuti!:D

Egyébként kérhetsz közben is, szal ha már csinálja injekció nélkül és fáj, akk jelzel, h adjon injekciót és kész!

2009. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

kinek mekkora a fájdalomküszöbe...

Pl.nekem már ahhoz is injekció kell, ha bele néz a számba:-D

2009. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam, és hezitáltam, kérjek-e szurit. Kértem, mert rábeszéltek, de a szuri abszolút nem fájt, utána meg semmit nem éreztem a fúrsából. Szóval szerintem ajánlatos. Egyébként vannak még tömött fogaim, azoknál nem kértem szurit, és nem emlékszem, hogy annyira fájdalmas lett volna szuri nélkül. Kibírtam 4X is... Szóval ha nagyon félsz a szuritól, akkor vagy csukd be a szemed, vagy ne kérj! Túl fogod élni, ez legyen a legkisebb fájdalmad az életben!
2010. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nézd már meg mikor írta ki a kérdést!

Azóta már, ha nem csináltatta meg, akkor valszeg ki is rohadt!

2010. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!